Rezultate te kerkimit per termin: +Ne +Tbilisi

Total: 218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.617Z

Gjeorgji, protesta kunder qeverise ne Tbilisi

Disa dhjetra mbeshtetes te opozites ne Gjeorgji jane perleshur mbremjen e sotme me policine ne kryeqytetin Tbilisi. Protestat jane perqendruar perpara zyrave te policise, ku manifestuesit kane tentuar te hyjne. Ata kane bere rezistence ndaj forcave te rendit, te cilat kane tentuar t&rsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Tbilisi, kujtohet 1 vjetori i luftes

Rusia dhe Gjeorgjia kane perkujtuar 1 vjetorin e konfliktit qe u ndez per shkak te rajonit separatist te Osetise se Jugut. Ne Tbilisi gjeorgjanet kane mbajtur nje minute heshtje para parlamentit, ndersa ne Moske, rreth 100 komuniste ruse kane protestuar para ambasades amerikane duke denoncuar mbesht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.961Z

Gjeorgji-Shqipëri, 0-1 në Tbilisi

TBILISI-Shqipëria shënon gol në ndeshje me Gjeorgjinë në minutën e tretë. Shqipëria kalon në epërsi me anë të sulmuesit Edgar Çani, i cili shkëputet bukur në zonën e vendësve dhe shënon. 1-0 për kuqezinj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.151Z

Tbilisi tigri i larguar nga kopshti zoologjik vret nje qytetar

0 brbr brbrNje tiger i larguar nga kopshti zoologjik gjate permbytjeve katastrofike ne Tbilisi sulmoi ne fundjave nje banor qe me pas humbi jetenbrbr brbrNgjarja ndodhi ne qender te kryeqytetit gjeorgjianbrbr brbrTigri u ekzekutua nga autoritetet vendasebrbr brbrTv Klanbrbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.946Z

Kombëtarja, në Tbilisi nis epoka “De Biazi”

TIRANE-Kombëtarja shqiptare do të luajë të mërkurën në orën 15.00, ndeshjen e parë nën drejtimin e trajnerit italian Xhani De Biazi. Kuqezinjtë do të ndeshen në Tbilisi ndaj Gjeorgjisë, duke kërkuar një rezultat të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.728Z

Vizita e guximshme e Merkel në Tbilisi

Autori i Lajmit: red.Nga Esther Hartbrich Presidenti i Gjeorgjisë Shakashvili falenderoi kancelaren gjermane Merkel për vizitën e saj në Tbilisi, që ai e cilësoi si një "hap të guximshëm diplomatik": "Ne jemi mirënjohës për vizitën e guximshme të kancelares gjermane. Ne jemi mirënj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.962Z

Gjeorgji-Shqipëri, 2-1 në Tbilisi, De Biazi e nis me humbje

TBILISI-Shqipëria shënon gol në ndeshje me Gjeorgjinë në minutën e tretë. Shqipëria kalon në epërsi me anë të sulmuesit Edgar Çani, i cili shkëputet bukur në zonën e vendësve dhe shënon. 1-0 për kuqezinjtë mbyllet pjesa e pare e ndeshjes.Nis pjesa e dytë, pa asnjë zëvendësim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama