Rezultate te kerkimit per termin: +Nentor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Inflacioni vazhdoi edhe ne nentor

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 1930 Indeksi i teresishem i cmimeve te konsumit ne Kosove ne muajin nentor eshte me i larte per 04 per qind krahasuar me tetorin derisa shkalla e inflacionit e matur ne muajin nentor te ketij viti krahasuar me muajin nentor 2009 eshte 62 per qind. Ne raport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.123Z

Universitetet regjistrimi deri me 11 nentor

e Marte 28 Tetor 20140811 am brbrStudentet e universiteteve qe iu hoq licenca do te kene afat deri me 11 nentor per te bere regjistrimin ne fakultetet ku kane aplikuar per te transferuar studimet Ministria e Arsimit permes nje udhezimi ka shtyre per te treten here afatin per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.203Z

Tokio, Obama ne Japoni ne nentor

Barack Obama do te zhvilloje ne muajin nentor nje vizite ne Japoni. Gjate kesaj vizite presidenti amerikan do te takohet me perfaqesuesit e qeverise qe do te dale nga zgjedhjet e 30 gushtit. Kreu i Shtepise se Bardhe do te shkoje ne Tokio pas pjesemarrjes ne samitin e APEC-ut qe do te mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.728Z

Kosove, zgjedhjet lokale me 15 nentor

Zgjedhjet lokale ne Kosove do te mbahen me date 15 nentor te ketij viti. Keshtu bejne te ditur mediat kosovare, te cilat i referohen burimeve prane kabinetit te presidentit Fatmir Sejdiu. Sipas burimeve, vendimi eshte marre nga kreu i shtetit pas nje sere konsultimesh te zhvilluara me pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.964Z

Me 12 nentor, Asambleja e zakonshme

Me 12 nentor do te mblidhet Asambleja e zakonshme ne FSHF. Vendimi eshte marre dje nga Komiteti Ekzekutiv i FSHF-se. Pas perjashtimit te Shqiperise nga FIFA dhe UEFA MTKRS-ja kerkoi mbledhjen e Asamblese se Jashtezakonshme, qe hapi debate te forta. Nderkohe dje eshte njoftuar edhe rendi i dites ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.998Z

PS me 12 nentor Asambleja Kombetare

Partia Socialiste do te mbledhe me 12 nentor Asamblene Kombetare per te diskutuar mbi zhvillimet e fundit politike ne gjirin e saj. Lajmin e ka bere te ditur deputetja e PS Mimi Kodheli ne nje deklarate ne perfundim te mbledhjes se kryesise se partise. Me 12 nentor do te thirret Asambleja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.530Z

Horoskopi i dates 15 nentor

Nga Express me 15 nentor 2010 ne ora 1013 Dashi 21 mars- 20 prill Eshte feste dhe eshte mire qe te mendoni me shume per pushimin. Ndaleni telefonat dhe kenaquni me qetesine. Kjo do ju ndihmoj pastaj per pune. Demi 21 prill- 21 maj Duhet te dini se ne ke do te llogaritni per nje pune shume t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama