Rezultate te kerkimit per termin: +Nertan +Prifti

Total: 1275
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.927Z

Lumi Zeze del nga shtrati permbytet Fushe Kruja

Permbytjet ne veri te vendit kane perfshire edhe Fushe Krujen ku qindra shtepi dhe biznese jane demtuar. Lumi Zez ka kaluar argjinaturen rreth ores nente te dites se premte duke permbyur ne fillim nje pjese se qendres se Fushe Krujes bizneset e ndryshme qe ndodhen ne rrugen kryesore si dhe tregun e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.305Z

Dhuna ne Lushnje Bubeqi tre vjet jashte fushe

Incidentet ne Lushnje kanë detyruar Komsionin e Disiplines te marre vendime teper te ashpra. Keshtu futbollisti i Lushnjes Dorian Bubeqi per goditje ndaj arbitrit perjashtohet 3 vjet nga te gjitha aktivitetet e futbollit ne vend, nderkohe qe masazhatori i skuadres perjashtohet perjetesisht nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.649Z

Ndarja nga jeta e Panajot Pano, Janku: Shqiperia ka humbur një legjendë të futbollit

“Shqiperia ka humbur nje legjende te futbollit”. Keshtu e ka cilësuar Mikel Janku ndarjen nga jeta te Panajot Panos. Si bashkekohes dhe shok i skuadres te Partizani dhe Kombetarja Shqiptare, i ftuar ne emisionin Puls te gazetares Juli Xhokaxhi, Janku eshte shprehur se Pano, pervecese fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.157Z

"Demat" kthehen triumfues në Spanjë

Triumfuese dhe me trofeun e Kupes se Botes kombetarja e Spanjes ka zbritur ne aeroportit e Madridit, ku eshte pritur nga qindra tifoze, te cilet kane pershendetur heronjte e tyre. Kapiteni Iker Kasijas ka dale i pari nga avioni me trofeun e arte, nderkohe qe eshte pasuar nga trajneri Del Boske dhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.257Z

Gjysmëfinalet e Kupës, Fushaj: Trofeu në Shkodër

Me Dinamon qe pret vetem zyrtarizimin e titullit kampion, por te eliminuar nga Kupa e Shqiperise, ky trofe eshte objektivi i vetem per kater skuadrat gjysmefinaliste Vllaznia, Teuta, Besa dhe Shkumbini. Te kater skuadrat do te kerkojne te bejne te tyrin trofeun qe do te thote nje bilete per ne Kupat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.211Z

Armand Duka, për herë të tretë kreu i FSHF-së

Armand Duka eshte zgjedhur per here te trete si president i Federates Shqiptare te Futbollit. Pas Asamblese Zgjedhore qe zgjati per me shume se kater ore, Duka ka marre shumicen e votave kundrejt rivaleve te tij Refik Halili dhe Rudi Vata. 65 delegatet e pranishem ne Asamble i kane dhene 49 vota Duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.729Z

Kuzhe në 'Skaner Kampionat': Synojmë ngritjen në renditje

Kombetarja e Shqiperise do te kerkoje te ngrihet ne renditjen e pergjithshme, duke bere nje paraqitje te mire ne eliminatoret e Euro 2012 qe do te nisnin ne shtator. Keshtu eshte shprehur trajneri i perfaqesueses kuqezi Josip Kuzhe ne nje interviste ne studion “Skaner Kampionat” ne Alsat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama