Rezultate te kerkimit per termin: +Nevil +Dede

Total: 673
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.716Z

Nevil Dede firmos per Elbasanin

Nevil Dede behet zyrtarisht pjese e Elbasanit. Mbrojtesi i shquar i kampionatit tone, kerkohej nga disa klube te Kategorise Superiore, para se te vendoste dhe preferoi te zgjidhje ne fund nje ish-ekip, Elbasanin. Nevil Dede eshte shpallur kampion vendi me verdheblute, nje sezon me pare. Mbrojtesi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.614Z

Nevil Dede zgjedh Elbasanin

Mbrojtësi tiranas rivishet verdheblu, duke qetësuar tifozët e shumtë elbasanas E kishte premtuar Arben Laze, tani e bën realitet kryebashkiaku Qazim Sejdini. Nevil Dede më në fund është lojtar i skuadrës së Elbasanit dhe një lëvizje e tillë kuptohet që mund të cilësohet nga më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.622Z

Nevil Dede, divorc me Tiranën?

(ALBANIA SPORT) - Nevil Dede, zëvendëstrajneri i Tiranës, po shndërrohet në një çështje te 24-herë kampionët e Shqipërisë. Ndihmësi i Alban Tafajt po mungon prej dy ditësh në stërvitje me kampionët në fuqi. Sipas versionit të klubit, “mbrojtësi i hekurt” ëhtë i sëmurë, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.559Z

Nevil Dede e nis me fitore

(ALBANIA SPORT) – Nevil Dede e nisi zyrtarisht me fitore debutimin e tij si trajner (në bankinë) i Tiranës , duke fituar të shtunën 1-0 me Teutën në Durrës. Në fakt, trajneri zyrtar Alban Tafaj (i pezulluar një vit nga FSHF) e drejtoi skuadrën me celular nga tribuna e “Niko Dovanës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.551Z

Nevil Dede: “Sllovenia, kundërshtar i fortë”

Nga Dash Frashëri EKSKLUZIVE- "Nevil Dede, "mbrojtësi i hekurt" i Tiranës tashmë është rikthyer në një pikë referimi për repartin difensiv të përfaqësuese kuqezi. Klubi bardheblu ka gjashtë lojtarë në listën anti-Slloveni dhe Bullgari, duke filluar me portierin Isli Hidi, mbrojtës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.354Z

Zyrtare, Nevil Dede, trajneri i ri i Laçit

Ish-kapiteni legjendar i Tiranës dhe më pas ish-trajneri i 24 herë kampionëve të Shqipërisë, Nevil Dede, është zyrtarisht trajneri i ri i Laçit. Zërat e ditëve të fundit botuar nga “Panorama Sport”, që Nevil Dede ishte kandidati kryesor për të zënë vendin e durrsakut St

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.212Z

Nevil Dede “debutim” me Tiranën

Mbrojtësi Nevil Dede, blerja më e rëndësishme e Tiranës për sezonin 2006-2007, bëri debutimin e tij të parë me Tiranën, pas rikthimit nga Elbasani, me të cilin u shpall kampion gjatë sezonit 2005-2006. Dede, që nuk do të luajë kundër turqve të Kayerisporit në Kupën UEFA u aktiviz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama