Rezultate te kerkimit per termin: +Neyland

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.806Z

Inspirohet nga konfliktet e përjetuara

Nga Express më 28 korrik 2011 në ora 17:40 Ushtari mbretëror i Uellsit, Barry John (37), ka hapur një ekspozitë me piktura të inspiruara nga konfliktet, gjenocidi dhe gejshat. Prejse i është bashkuar Armatës së Mbretërisë së Bashkuar, në moshën 16-vjeçare, rreshteri John, nga N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama