Rezultate te kerkimit per termin: +Neymar

Total: 2301
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.085Z

Neymar shkakton problem

Ylli i Barcelones Neymar mesa duket e ka perjetuar keq humbjen me Valencia me rezultat 12br br Braziliani pas ndeshjes ka sulmuar lojtarin mysafir Antonio Barragan i cili po festonte fitoren Megjithate Neymar nuk eshte ndalur me kaqbr br Ai e ka sulmuar me shishe Barragan ne tunelin e stadium

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.951Z

Neymar kërkon përkrahje

Sulmuesi Neymar ka kritikuar tifozët e Brazilit për mungesën e përkrahjes gjatë fitores minimale 1-0 ndaj Afrikës së Jugut të premten. Ylli i ri i Zenit St Petersburg, Hulk, i cili realizoi golin e vetëm të takimit në të kaluarën ishte ankuar në mungesën e përkrahjes nga tifozët, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.740Z

I lumturi Neymar

Sulmuesi i talentuar i Barcelonës, Neymar, është shprehur i lumtur për het-trikun e shënuar në fitoren e thellë të Barës ndaj Grandas. Barcelona në Camp Noi mposhti Grandan 6-0, ndërsa Neymar shënoi tre gola.AdPlatformZone = {id: "f95795dd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.517Z

Kalle Neymar, kalle

Pas dy humbjeve me radhë të Barcelonës, u duk se Neymar e ka humbur durimin dhe qetësinë e ka gjetur tek cigarja. Kështu së paku u duk në një foto të publikuar në mediat italiane ku Neymar shihet duke tymosur cigare. Fotoja u përcoll me kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.140Z

Neymar-Messi bashkepunim vdekjeprures

Me shume se suksesi i paster 2-0 ndaj Athletic Bilbaos ne kampin katalanas i gezohen faktit qe Lionel Messi dhe Neymar kuptohen symbyllazi me njeri-tjetrinbr br Gjithcka nisi ne trofeun Gamper ku vetem pas tre minutave loje nje kombinim perfket mes dy yjeve te Barcelones u finalizua me golin e Ney

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.347Z

A luan sot Neymar?

Mediat spanjolle po e përcjellin me interes situatën e Neymar para ndeshjes finale që Barcelona e zhvillon ndaj Athletico Madrid. Dilema më e madhe mbetet nëse Neymar do të luaj apo jo. Ylli brazilian startoi në La Liga nga banka rezervë duke befasuar të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.084Z

Kryqezimi i Neymar

Në kopertinën e revistës braziliane ‘Placar’ shfaqet Neymar i kryqëzuar, gjë që ka shkaktuar polemika në Brazil. Revista ka zgjedhur këtë analogji mes talentit të Santos dhe Krishtit për të mbështetur futbollistin, i cili d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama