Rezultate te kerkimit per termin: +Nga +Zef +Brozi

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.412Z

Zef Brozi: Kujdes BamirBerisha të shkatërron partinë

Të tjera rreth shkrimit PJESA E PARE E INTERVISTES/ Zef Brozi: Lëvizje pranvere kundër Tiranisë Berisha TIRANE- Gazeta Shqiptarja.com vazhdon sot publikimin e pjesës së dytë të intervistës së Zef Brozit, ish kryetarit të gjykatës së Kasacionit, sot Gjykata e Lartë.Juri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.252Z

Zef Brozi: Lëvizje pranverekundër Tiranisë Berisha

TIRANE- Në një intervistë ekskluzive të botuar sot në gazetën Shqiptarja.com, ish kreu i Gjykatës së Kasacionit (sot Gjykata e Lartë) Zef Brozi analizon zgjedhjet e vetme pluraliste te 22 marsit 1992 dhe nevoja sipas tij për një lëvizje pranverore e studenteve shqiptarë sot.Juristi i zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.748Z

Zef Brozi: Sali Berisha nuk pyet për ndërkombëtarët, është diktator

Ish- kryetari i Gjykatës së Kasacionit, Zef Brozi, ka komentuar nga SHBA raportin e fundit të Departamentit të Shtetit për të drejtat e njeriut. Duke folur për A1Report, Brozi tha se e ka lexuar raportin me kujdes dhe shtoi se Shqipëria sot pasqyron një realitet të hidhur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.589Z

Zef Brozi nga SHBA: Koha e pandëshkueshmërisë duhet të marrë fund

Ish-kreu i gjykatës së Kasacionit (sot Gjykata e Lartë), Zef Brozi ka reaguar për sa i përket zgjedhjes së Kryeprokurores së përkohshme Arta Marku. Brozi u bën thirrje të gjithë qytetarëve, pushtetarëve, opozitarëve dhe ndërkombëtarëve, që ta mbështesin kryeprokuroren e re në luf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.259Z

Zef Brozi: Regjimi i Berishës ka pasur plan dhe tmë zhdukë fizikisht

Share Zef Brozi, ish-kryetar i Gjykatës së Kasacionit, thotë një numër gjërash interesante në një intervistë për të përditshmen shqiptarja.com. Po veçojmë dy dëshmi: [Më thirri presidenti Berisha në zyrë], dhe shkova. Pse u dhe pafajësi gazetarëve [Aleksa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.903Z

Zef Brozi: Nuk duhen lënë në harresë akuzat e Hysen Shoshorit ndaj Berishës

Share Hysen Shoshori Ish-kryetari i Gjykatës së Kasacionit, Zef Brozi, thotë se Berisha po përdor dosjet e ish të përndjekurve dhe e akuzon si njeriun që në 1992, së bashku me disa eksponentë të PD-së nuk donin të hapeshin dosjet. Mbase ai donte të fitonte kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.818Z

Zef Brozi: Shqiptarët duhet të ndahen nga e keqja, duhet të ndahen nga tirania e Berishës

Ish- kryetari i Gjykatës së Kasacionit, Zef Brozi, në një intervistë për A1Report, thotë se shqiptarët duhet të dalin masivisht në këto zgjedhje për tu ndarë nga e keqja dhe për të parandaluar kështu manipulimin e votave. Dëshira dhe kërkesa e njerëzve të ndersh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama