Rezultate te kerkimit per termin: +Ngecin

Total: 400
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.993Z

FOTOT/ Balenat ngecin në breg dhe alarmojnë Zelandën e Re

Në Zelandën e Re me qindra vullnetarë ndodhen në plazh, në përpjekje me kohën për të rifutur në ujë qindra balena të cilat kishin dalë në breg, si pasojë e humbjes së orientimit. Që prej ditës së enjte buzë detit dolën 400 balena, ndërkohë që shumica janë kthyer sërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.307Z

Eksportet bujqësore ngecin me Kosovën, dyfishohen me Serbinë

Vendet e rajonit, Serbia, Kosova dhe Mali i Zi janë oazi i eksporteve te frutave dhe perimeve shqiptare. Por në pjesën e parë të vitit shihet që të ketë një zhvendosje të shitjeve të prodhimeve bujqësore Made in Albania nga vendi në vend. Teksa shihet se me Kosovën eksportet e janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.937Z

A mundet që çiftet të ngecin të mbërthyer duke bërë seks?

Një urgjencë në spital nuk është asnjëherë e këndshme, sidomos kur ajo ndodh pas seksit. Nuk është fundi më romantik që mund të imagjinojë një çift, thotë dr. Aristomenis Exadaktylos, autor i një studimi 11- vjeçar në lidhje me urgjencat në spitalin e Bernës në Zvicër. Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.426Z

Ngecin hetimet për tragjedinë e Himarës, nuk ka mjete për të nxjerrë autobusin nga humnera

Share Autobusi i aksidentit tragjik te Himarës ku humbën jetën 13 persona dhe u plagosen 25 të tjerë vazhdon të qëndrojë ende në vendin ku u rrezua një javë më parë. Burime nga Prokuroria e Vlorës, kanë bërë të ditur për Vizion Plus se megjithëse i janë drejtuar për ndihmë M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.318Z

Shkeljet e gjyqtarëve, 2/3 e procedimeve ngecin në KLD

Respublica evidenton se vetëm 1/3 e propozimeve për procedimin e gjyqtarëve miratohen në KLD, ndërkohë që gjen parregullsi edhe në rolin ekskluziv të ministrit të Drejtësisë. Autor: BIRN | BIRN | Tiranë Një raport i qendrës Respublica mbi masat disiplinore të gjyqtarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.581Z

Berisha: Zgjedhjet, opozites do t’i ngecin ne fyt ngjalat Rozeta Rapushi

Kryeministri, Sali Berisha, u shpreh dje nga qyteti i Fierit se mandati i ri do te jete mandati i statusit dhe negociatave, i progresit te madh drejt anetaresimit te Shqiperise ne Bashkimin Evropian. Ndersa shtoi se opozites, do t’i ngecin ne fyt ngjalat e Nard Kokes. “Le t’i leme ata ne alean

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.024Z

Ngecin hetimet për vrasjen e deputetit Xhindi

Ngecin hetimet për vrasjen e deputetit të Partisë Socialiste, Fatmir Xhindi. Pas më shumë se 12 ditësh pune intensive, grupi hetimor i ngritur për ngjarjen nuk ka mundur të gjejë një motiv të qartë të vrasjes dhe nuk ka ende asnjë të dyshuar si autor të saj. As provat në vendin e ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama