Rezultate te kerkimit per termin: +Ngjarja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.598Z

Ngjarja qesharake e Ankarasë

Presidenti Erdogan e bën veten qesharak, kur thërret ambasadorin e Gjermanisë për shkak të një videoje satirike. Diplomacia gjermane përpiqet ta ruajë atë sa më shumë nga turpërimi, shkruan Matthias Bölinger. Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan është një njeri që njeh shumë ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.092Z

Policia: Ngjarja e Peqinit, aksidentale

Hetimet Nuk kanë kaluar as 24 orë nga ngjarja e rëndë në qytetin e Peqinit dhe policia ka bërë zbardhjen e plotë të saj. Sipas burimeve zyrtare të policisë, bëhet e ditur se nga ekspertiza, rezulton se ngjarja cilësohet vetëvrasje dhe vetëplagosje. Kështu, viktima Erjon Daja është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.906Z

Hetimi ; Ngjarja e Petrelës, aksidentale

Prokuroria e Tiranës e ka klasifikuar aksidentale ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë në periferi të Tiranës, ku një person humbi jetën, ndërsa një tjetër mbeti i plagosur nga shembja e tarracës së një godine të vjetër, teksa punonin për të nxjerrë shufra hekuri. Lajmi është kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.764Z

Zbardhet ngjarja ne Kukes

Zbardhet ngjarja e djeshme e ndodhur në Kukës ku një 10-vjeçar mbërriti i vdekur në spitalin. Sipas versionit zyrtar të policisë së Kukësit 10-vjeçari është qëlluar aksidentalisht me çiften e gjyshit, nga motra e tij.&n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.202Z

Ngjarja ne Spitalin Ushtarak

Familjaret e pacientit te dehur, rrahin infermierin e Urgjences TIRANE- Familjaret e nje pacienti rrahin infermierin e Spitalit Ushtarak ne Tirane. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme ne ambientet e spitalit, kur infermieri me inicialet E. V., eshte mjekuar nga koleget pas plageve dhe hematomave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.620Z

Zbardhet dinamika, si ndodhi ngjarja në Vlorë

Autori i vrasjes së dyfishtë në Vlorë iu afrua lokalit të Ilir Deromemajt me një makinë të zezë, në orën 22.05. 53 -vjeçari ishte ulur në një tavolinë në pjesën e jashtme të pikës së basteve sportive. Ai po bisedonte me miqtë e tij Dhimitër Çani e Krenar Runaj kur makina ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.587Z

Durrës, përfshihet nga flakët një automjet. Ngjarja aksidentale

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Durrës dhe sipas policisë ngjarja dyshohet të ketë  qenë aksidentale. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se makina me targa italiane ishte e parkuar në anë të rrugës, kur ka shpërthyer në flakë. Pronari i automj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama