Rezultate te kerkimit per termin: +Niagares

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.146Z

Ujevara e Niagares kthehet ne akull VIDEO

Ujevara e Niagares per shkak te temperaturave te uleta qe kane perfshire verilindjen e SHBA-ve eshte kthyer ne nje vend terheqes per te bere foto Kjo per shkak se uji para se te bjere nga ujevara kthehet ne akull Kjo ka bere qe Niagares te kthehet ne nje bote prej akulli Ne kohe normale ne ujevare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.203Z

FOTOT spektakolare/ Ujëvarat e Niagarës ngrijnë sërish

Ujëvarat e Niagarës në kufirin mes SHBA dhe Kanadasë kanë ngrirë sërish të hënën, duke u dhënë mundësi fotografëve të realizojnë disa foto të mrekullueshme. Për herë të parë ujëvarat ngrinë në janar, kur SHBA dhe jugu i Kanadasë u përfshinë nga temperatura shumë të ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.379Z

VIDEO/ Pamje mahnitëse me dron e ujëvarave të Niagarës

Këto pamje të ujëvarave të Niagarës janë kapur me dron. Ato tregojnë magjinë e një prej ujëvarave më të famshme në botë. Niagara vizitohet çdo vitë nga miliona turistë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Natyralistet bejne perpjekje per shpetimin e specieve te rrezikuara

Vime keshtu ne rubriken tone te perjaveshme Prirjet e Gjelbra.  Sot do tju njohim me punen e Qendres se Gjelber te Ballkanit per Shpetimin dhe Riprodhimin e Faunes me ekspoziten The Deep te Muzeut te Historise se Natyres ne Londer qe hedh drite mbi jeten ne thellesite e oqeaneve dhe perpjekjet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama