Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Avrami

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.211Z

Zjarr në një banesë në rrugën Niko Avrami, humb jetën një person

Një banesë në kryeqytet është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Niko Avrami. Raportohet se nga zjarri ka humbur jetën  një person. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.211Z

Ndezi kartona për tu ngrohur, digjet banesa, vdes brenda i moshuari

 Një person ka humbur jetën si pasojë e zjarrit që përfshiu banesën e tij te rruga Niko Avrami. Sipas policisë, sot në mëngjes rreth orës 08:05, në rrugën “Niko Avrami” ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I. Z., 94 vjeç, i cili ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.248Z

OSSHE: Ja zonat pa energji elektrike sot në Tiranë

Disa zona në Tiranë do të kenë kufizime të energjisë elektrike. Kjo për shkak të disa punimeve të Operatorit të Sistemit të Transmetimit. OSHEE bën të ditur se ditën e mërkurë nga ora 1.30- 13.30 do të jenë pa energji këto zona: Rr. Niko Avrami, Allias, Halil Beka, Njazi Meka, S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.245Z

CEZ kryen remonte, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANË-Punime remonti në disa fidra dhe për këtë shkak disa zona do të qëndrojnë rreth 4 orë pa energji elektrike. Kështu CEZ Shpërndarje njoftoi abonentët e saj se sot më 12 nëntor 2013 do të kryhen punime remonti profilaktik nga ana e Drejtorisë Rajonale të Tiranës. “Për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.931Z

Fund marrëzisë, sekuestrohen 10kompjutera,procedim penal pronarit

TIRANE- Rreth 10 kompjutera janë sekuestruar ditën e sotme në kryeqytet në sajë të operacionit “Fund Marrëzisë”, ndërsa është proceduar penalisht pronari i dyqanit, Fatjon Tusha. Aksioni i policisë është zhvilluar sot nga shërbimet e komisariatit numër 4 në Tiranë, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.932Z

Fund marrëzisë, sekuestrohen 10kompjutera,procedohet pronari

TIRANE- Rreth 10 kompjutera janë sekuestruar ditën e sotme në kryeqytet në sajë të operacionit “Fund Marrëzisë”, ndërsa është proceduar penalisht pronari i dyqanit, Fatjon Tusha. Aksioni i policisë është zhvilluar sot nga shërbimet e komisariatit numër 4 në Tiranë, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.770Z

Grabitja e makines, kapet 26-vjecarja

TIRANE - Nje 26-vjecare, banuese ne Babrru te Tiranes, u arrestua nga agjentet e zyres antitrafik diten e djeshme, pasi dyshohet si autore e vjedhjes se nje veture qe e ka braktisur pas ndjekjes se patrullave. Festime Nela akuzohet se ka marre makinen tip "Benz 250", me targa TR 0716 M, me 21 gusht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama