Rezultate te kerkimit per termin: +Nis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.149Z

VIDEO/ Befasia! Prifti nis të këndojë, nusja nis të qajë

Një prift në Irlandë befasoi një çift përpara altarit, kur nisi që të këndojë hitin e njohur Hallelujah. At Ray Kelly i befasoi Chris dhe Leah OKane me performancën e tij, aq sa nusja nisi të qajë. Video e tij është hedhur online dhe është kthyer në një hit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.754Z

ISIS nis të dridhet! Franca nis në Siri trupat elitë, Legjioni i Huaj

Franca ka vendosur të dërgojë në Siri Legjionin e Huaj, trupat speciale tokësore për të luftuar kundër ISIS. Pas sulmeve ajrore që janë duke u kryer, Franca ka vendosur që të luftojë edhe në tokë Shtetin Islamik. Legjioni i Huaj është një trupë elitë, e kufizuar në numër por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.448Z

Brazil Lula nis radioterapine

Ish-presidenti i Brazilit, Luiz Inacio Lula da Silva, do të nisë të mërkurën e ardhshme fazën e dytë të trajtimit kundër kancerit në fyt. Lula i është nënshtruar me sukses tre sesioneve të kimioterapisë dhe tashm&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.942Z

FOTOT/ Nis harbimi i Krishtlindjes.

Për pak ditë bota feston Krishtlindjen. Por, të rinjtë tashmë kanë nisur nga harbimi me rastin e kësaj feste. Edhe pse një festë e krishterë, që nuk ka lidhje me harbimin, të rinjtë nuk duan tia dinë. Për ta rëndësi ka që kalendari shënon një festë dhe ata mund të tërbohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.311Z

FOTOT/ Nis çlirimi i Dhërmiut

Agjencia Kombëtare e Bregdetit ka nisur bllokimin e ndërtimeve pa leje në plazhin e Dhërmiut. Një ndërtim, që dëmtonte eko-sistemin dhe peizazhin e dzonës, është bllokuar dhe më pas të gjitha ndërtimet janë prishur nga Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar. Subjekti do të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.256Z

VIDEO/ Pokemon Go nis hakmarrjen!

Gjithë bota është marrosur pas lojës tashmë të famshme Pokemon Go. Por në Zvicër kanë menduar të kthejnë lojën në favor personazheve. Në Bazel është xhiruar kjo video ku shihen njerëz të veshur si personazhet e lojës së famshme. Ata kanë marrë topa të mëdhenj dhe godasin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.432Z

Rezoluta ame nis diskutimi

Rezoluta ame nis diskutimi E marte 22 Janar 2013 1328 Rezoluta ame nis diskutimiRezoluta ame futet ne axhenden  e Komisionit Parlamentar te Jashtem Drafti i propozuar nga dy deputetet e PDIU do te kete dy relatore socialistin Qemal Minxhozi dhe demokratin Fatbardh Kadilli Rezoluta propozon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama