Rezultate te kerkimit per termin: +Nishanit

Total: 3078
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.252Z

Djali i Nishanit: Policia është e degjeneruar

Djali i Nishanit Jo pak persona publikë kanë shprehur pakënaqësitë e tyre në lidhje me Policinë e Shtetit. Duke qenë se janë në kontakt të përditshëm me lëvizjet, parkimet dhe shpesh kapen gafil, herë me të drejtë e herë jo sipas tyre. Këtë herë, sipas gazetës Dita, është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.767Z

Shpura e Nishanit dhe Bamir Topi

Presidenti Bujar Nishani ka nisur gjatë ditës së sotme një vizitë në Kosovë, që është edhe e para e tij jashtë vendit, që prej momentit të zgjedhjes. Ajo që vihet re në këtë vizitë, është një delegacion i gjerë i Nishanit, që përbëhet nga  ministri i Arsimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.438Z

FOTO LAJM/ Zgjidhja për mustaqet e Nishanit

Pasi ka hequr mustaqet, presidenti Bujar Nishani ka nisur që të zëvendësojë edhe fotot zyrtare. Vetëm se, ai nuk ka bërë foto të reja, por në fotot aktuale është zgjedhur që fotot të rregullohen me anë të bojës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.047Z

Largimi i Nishanit, Meta ministër i Brendshëm?

Share Ilir Meta mund të rikthehet në qeveri, pas largimit të tij pas publikimit të video-skandalit korruptiv. GSH thotë se Ilir Meta pritet që të emërohet ministër i Brendshëm në vend të Bujar Nishanit, që ditën e djeshme u zgjodh president. Që prej mbylljes së gjyqit, që e shpall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.715Z

Vizita e parë e Nishanit, në Kosovë

Pesidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, do të do të vizitojë Kosovën më 30 dhe 31 gusht. Gjatë vizitës së tij të parë zyrtare si president, Nishani do të takohet me autoritetet kosovare, duke filluar nga presidentja Atifete Jahjaga, kryeministri Hashim Thaçi, kryeparlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.168Z

FOTOT/ Mbesa e Bujar Nishanit që të lë pa fjalë

Beniada Nishani (Jakic), mbesa e Bujar Nishanit, e cila është duke bërë karrierë si modele në Itali, ka folur sërish. Ajo thotë se Bujar Nishani është kushëriri i tim eti, dhe bashkë ata janë si vëllezër. Beniada është larguar që dy vjeç nga Shqipëria. Mbesa e Nishanit thotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.036Z

Presidenti, Arvizu mbështet kandidaturën e Nishanit

Bujar Nishani I përditësuar – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë i ka shprehur mbështetje kandidati për president, Bujar Nishanit. Mësohet se Aleksandër Arvizu i ka dërguar një mesazh privat duke e cilësuar mik të mirë dhe mbështetës së Amerikës. *  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama