Rezultate te kerkimit per termin: +Nisin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.541Z

Nisin karnavalet ne Shkoder

Nisin karnavalet ne Shkoder E diel 10 Shkurt 2013 1501 p styletext-align justify Nisin karnavalet ne ShkoderMaska e kostume veneciane te epokave te ndryshme apo edhe figura te njohura te perrallave per femije kane mbushur sheshin kryesor Luigj Gurakuqi ne Shkoder duke zyrtarizuar nisjen e festes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.338Z

Nisin karnavalet e Venecias

Nisin karnavalet e Venecias E diel 27 Janar 2013 1430 p styletext-align justify Nisin karnavalet e VeneciasNe Venecia te Italise ka nisur mbremjen e se shtunes festivali i karnavaleve me nje ceremoni madheshtore ne uje dhe nje koncert ne brigjet e kanalit kryesor te qytetit Qindra banore l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.126Z

Ambasadoret e Kosoves nisin punen

Ambasadoret e shtetit me te ri ne Ballkan nisin punet e tyre ne perfaqesite e tyre diplomatike neper bote. Nga dita e djeshme te ngarkuarit e pare me pune u nisen per ne misionet e tyre diplomatike neper bote. Zevendesministrja e Puneve te Jashtme, Vlora Citaku, beri te ditur dje se kontingjenti i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.251Z

FOTOT/ Nuk i ndal asgjë! Gjermanët nisin Oktoberfest

Shiu i vrullshëm dhe stuhitë nuk kanë ndaluar gjermanët të nisin festën e përvitshme të birrës. Eventi  që zgjat 17 ditë pritet të ketë rreth 6 milionë vizitorë këtë vit. Në fotot e mëposhtme shihet qindra qytetarë gjermane dhe jo vetëm, që sfidojnë shiun.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.129Z

Itali, nisin thashethemet për jetën private të Canës

Me transferimin e Lorik Canës tek Lazio, mediat kanë filluar të gërmojnë menjëherë në jetën e tij private. E përditshmja sportive Corriere dello Sport, ka publikuar sot një galeri me foto të Lorik Canës dhe supermodeles Zana Krasniqi, të cilën gazeta e ka prezantuar si ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.746Z

Shkrumbohet nga flakt nj automjet, nisin hetimet

Nj automjet u shkrumbua nga flakt n rrethana ende t panjohura n qytetin e Vlors. Ngjarja ka ndodhur n afrsi t zons Omonia, ku automjeti tip fuoristradë me targa AA 382 IU u shkrumbua nga zjarri. Polici ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit, ku do të jetë ekspertiza ajo që do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.319Z

Kardinalet nisin votimin per Papen e ri

Kardinalet nisin votimin per Papen e ri E marte 12 Mars 2013 1010 Kardinalet nisin votimin per papen e riKardinalet nisin sot votimin e fshehte per te zgjedhur papen e 266-te te Kishes Katolike 115 kardinalet nga 48 shtete do te hyjne ne Kapelen Sistine pasdite per mbledhjen e tyre te fshehte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama