Rezultate te kerkimit per termin: +Nisja

Total: 6202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.724Z

Përurohet nisja e projektit “Gjirokastra 2009 -2011”

Është përuruar sot nisja e projektit “Gjirokastra 2009 -2011”, për restaurimin e dy ndërtesave të rëndësishme të kategorisë së parë e të dytë në pazarin e Gjirokastrës dhe konkretisht dy godinat e Babametove. GJIROKASTER- Është përuruar sot nisja e projektit “Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.749Z

Perurohet nisja e punimeve per Xhamine e madhe

Perurohet nisja e punimeve per Xhamine e madhe E shtune 20 Prill 2013 1232 Perurohet nisja e punimeve per Xhamine e madheNe sheshin e Namazgjase do te marre jete ndertimi i xhamise me te madhe ne vend pas 22 vitesh pritje per komunitetin mysliman Ne ceremonine e inaugurimit te nisjes se punim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.815Z

Busquets, Ronaldos: Hajt nisja e qaj

Sergio Busquets ka gjetur kohë për tallje në El Clasicon me Real Madridin. Mesfushori spanjoll ka qenë në kulmin e gëzimit kur Sanchez realizoj golin e dytë për Barcelonën. Pas golit, Cristiano Ronaldo ankohej tek gjyqtarët për referimin e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.423Z

Pas vrasjeve në Ukrainë/ A është kjo nisja e luftës?

Të paktën një oficer i Ukrainës u vra nga persona të armatosur pro- rusë në qytetin lindor Sloviansk, ndërkohë që të dy palët raportojnë për viktima. Por a është kjo nisja e një lufte, pyet gazetari i BBC, David Stern në shënimin e tij   Autoritetet në Ukrainë kanë thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.774Z

Shtyhet nisja e avionit te Albania Airlines

Konfuzion dhe pakenaqesi nga ana e pasagjereve te linjes Tirane-Torino, te cileve iu eshte shtyre serish udhetimi i tyre drejt fqinjit perendimor. Shkak per kete, sipas perfaqesuesve te kompanise “Albania Airlines”, eshte bere moti i keq ne Torino.Nje dite me pare pasagjeret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.856Z

Pritet nisja e numerimit te votave

Nje incident eshte shenuar ne Gramsh, ku kreu i nje komune eshte qelluar me arme zjarri, pa pesuar demtime ne trup. Policia ka mberritur ne vendngjarje, nderkohe qe mesohet se incidenti ndodhi kur po transportohej kutia e votimit. Pritet te nise numerimi ne KZAZ-ne numer 12 per Elbasanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.538Z

Dy vajzat në koma do kurohen në Austri, nesër nisja

Share Dy vajzat e aksidentit tragjik të Himarës, të cilat momentalisht po marrin ndihmën mjekësore në Spitalin Ushtarak dhe ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore, do nisen për kurim në Austri. Mëngjesin e ditës së nesërme Florije Peci dhe Eriselda Gubere do të drejtohen drejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama