Rezultate te kerkimit per termin: +Nivic

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.107Z

Pranga në Tiranë të kërkuaritpër grabitje me armë në Sarandë

SARANDË - Vihet në pranga një nga autorët e grabitjes me armë të një personi, të ndodhur në Nivicë të Sarandës mbrëmjen e 16 gushtit të vitit 2013, kur kanë marrë një makinë Fiat 500 me targa greke IMP 5844.Rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.613Z

Sarandë, zjarr në kodrat e Nivicës, vdes 67-vjeçari

Një i moshuar ka gjetur vdekjen mesditën e sotme në Sarandë në tentativë për të shuar zjarrin që kishte përshirë tokën e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Nivicë të Sarandës ndërsa sipas të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.798Z

Tepelene vijojne operacionet anti-kanabis

Vijon operacioni anti-kanabis i Policisë së Tepelenës. Gjatë operacionit të koduar "Drimua" janë angazhuar rreth 100 efektivë policie në Kurvelesh dhe Progonat. Deri tani, forcat e policisë kanë asgjesuar rreth 4000 rrënjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.618Z

Zjarr ne Nivice humb jeten nje person

Një 60 vjeçar ka humbur jetën, ndërsa u përfshi nga flakët në kohën kur po pastronte kopshtin e tij. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të varrezave të Nivicës në Sarandë, dhe 60 vjeçari Gaqo Strati i kishte ënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.054Z

Aksion në Kurvelesh, asgjësohen 850 fidanë kanabis sattiva

TEPELENE- Aksioni i policisë për asgjësimin e lëndëve narkotike në Kurvelesh. Policia e Tepelenës ka asgjësuar sot 850 fidanë kanabis sativa në operacionin e koduar ‘Dilan’. Aksioni është përqendruar kësaj here në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.240Z

Droga policia vijon aksionet ne Tepelene

Në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme të zhvilluara nga komisariati i policisë Tepelenë, për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, një tjetër operacion i koduar “Dilan”, është zhvilluar në komun&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.426Z

Policia nis gjuetinë e zjarrvënësve, tetë nën hetim

Tiran Dyshohen si autor t mundshm t zjarreve n qarqet e Tirans, Shkodrs dhe Fierit Nis procedimi penal pr tet persona t cilt jan evidentuar si autor t mundshm t zjarrvnieve n qarqet e Tirans, Shkodrs e Fierit. Burime zyrtare policore than se jan marr t gjitha masat pr t identifikuar dhe uar para dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama