Rezultate te kerkimit per termin: +Njsis

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

PS kundr vendimit pr tranferim t njsis s transmetimit t tensionit lart

Transferimi i njsis s transmetimit t tensionit t lart, q ndodhet n Ulz dhe mbulon transmetimin e energjis elektrike n t gjith Shqiprin e Veriut, sjell vetm probleme dhe nuk krijon asnj impakt pozitiv n prmirsimin e jets s banorve. Kshtu u deklarua pr mediat Deputeti i Partis Socialiste, Qemal Minxho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.545Z

Rrugët në mes të Tiranës në gjendje skandaloze

T shtrosh rrugt si nj tabel shahu duke len hera hers, pjes t paprekuar dhe plot gropa, esht nj udi shqiptare. Ky femomen ndodh vetm pak minuta larg qendrs s kryeqytetit. Kjo sht rruga "Sulejman Pasha", pas Ministris s Drejtsis. Banort e ksaj zone, tregojn se rruga e tyre prej 10 vjetsh s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.928Z

Lojrat e fatit, shkatërrohen të tjera makineri jashtë standardit

Kto jan 200 makina t tjera elektronike t lojrave t fatit, t shkatruara pr shkak se nuk prmbushin standardet e krkuara me ligj. Makinerit kompjuterike jan bllokuar gjat ditve t fundit n disa qytete t vendit nga ana e inspektorve t Njsis s Mbikqyrjes s Lojrave t Fatit. Drejtues t ksaj njsie konfirmojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.352Z

Përmbytjet në Shkodër, FSK kontigjent trupash shtesë

Forca e Siguris s Kosovs ka drguar t dieln nj kontingjent plotsues t trupave t veta pr t ndihmuar popullsin e rrethinave t Shkodrs, q po prballet me pasojat e prmbytjes s shkaktuar gjat 10 ditve t para janarit. Zyra pr marrdhnie me publikun e MFSK-s, ka lshuar nj komunat pr drgimin e njsis shtes n S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.176Z

REZULTATET E PARA T NJSIS 5

Ne Njesine 5 ne Tirane e cila ende nuk eshte pasqyruar ne tabelen e pergjithshme te votave jane numeruar deri tani 13 QV nga 65 QV te kesaj zone. Rezultati i deritanishem eshte 3740 Rama dhe 2549 Basha. Pra rreth 1200 vota te cilat sapo te pasqyrohen ne numerimin total do ta thellojne rezultatin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

LSI, akuza t rnda ndaj Edi Rams

Tiran (Start)-E ndrsa partit e djathta lajmrojn bashkim midis tyre, krejt e kundrta ndodh n kampin e majt ku partit po shtojn gjithnj e m shum diferencimet midis tyre. LSI ka ka denoncuar sot shprdorimin dhe abuzimin e pashembullt me pushtetin, t demonstruar n mnyr violente nga kryetari i Bashkis dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Vlersim arritjeve t Task Force

Kryeprokurorja Ina Rama vlersoi rezultatet e njsis s prbashkt hetimore Task Force n luftn kundr krimit ekonomik dhe korrupsionit, si dhe bashkpunimin mes strukturave prbrse t ksaj njsie,gjat analizs s puns s ksaj njsie, zhvilluar n Prokurorin e Prgjithshme. Ina Rama, theksoi me kt rast, nevojn e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama