Rezultate te kerkimit per termin: +Nje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.859Z

Nje qytetar, nje peme, Rama: Nje sukses

Bashkia e Tiranes ka bere nje bilanc te iniciatives “Nje qytetar, nje peme”, duke shprehur falenderim per te gjithe ata qytetare dhe kompani private qe kontribuan ne suksesin e kesaj nisme per gjelberimin e kryeqytetit. “Qytetare dhe sipermarres kane bere te mundur pasu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.711Z

Nje Vrasje dhe nje Vetevrasje

Transmetuar me 06112014 - 2131 Nga Artur Zhejibr br Luiza Xhuvanin e njoh prej shume e shume vitesh Qe kur mbante mbiemrin Papathanasi dhe studionte per aktore ne Akademine e Artevebr br E talentuar ambicioze dhe serioze Nuk e kuptova asnjehere perse aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.355Z

Nje vdes nje tjeter plagoset ne nje impiant gazi

FIER/ Nje shperthim ne nje nga tubacionet ka cuar ne asfiksine e dy personave. Vdes punonjesi 50-vjecar ndersa ndodhet ne gjendje te rende nje nga drejtuesit i cili shkoi per ta ndihmuar. Po hetohet per te zbardhur shkaqet e shperthimit FIER - Nje i vdekur dhe nje i plagosur rende eshte bilanci i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.222Z

Nje qytetar nje peme

Rreth 3 mije peme te tjera do te mbillen ne kryqytet ne kuader te nismes nje qytetar nje peme.Kreu i Bashkise Edi Rama i ben thirrje gjithe kompanive private dhe agjensive qe ti bashkohen kesaj nisme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.143Z

Lorik Cana Nje komb nje kombetare

Nje komb nje kombetare Lorik Cana nuk ka dyshime skuadra perfaqesuese e shqiptareve duhet te jete vetem nje citon Supersportbr br Mesfushori dhe kapiteni i kombetares mbajti nje qendrim kategorik ne lidhje me kete ceshtje duke theksuar se te dyja vendet duhet te bashkojne forcat per nje skuader sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.273Z

PD, tani "Nje anetar nje vote"

TIRANE - Kryetari i Partise Demokratike, njekohesisht kryeminister Sali Berisha duket se do te jete i vetmi qe nuk do ti nenshtrohet zgjedhjeve sipas parimit "Nje anetar, nje vote", qe do te zhvillohen ne PD me nisjen e sesionit te ri parlamentar. Pasi ende nuk eshte vendosur se si do te procedohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.929Z

Nje selfie mund te shkaktoje nje tragjedi

0 brbr brbrTrendi me i fundit i autoportreteve Selfie duket se do te vazhdoje te jete nje objekt bisede p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama