Rezultate te kerkimit per termin: +Njeheresh

Total: 2567
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.391Z

Ligji i ri zgjedhor votim per 4 kandidate njeheresh

Sistemi Votimet e 12 dhjetorit ofrojne nje konfuzion per qytetaret Zgjedhjet parlamentare te 12 dhjetorit te parat pas shpalljes se pavaresise do te zhvillohen sipas sistemit proporcional me lista te hapura ku per here te pare votuesit do te japin voten e tyre per 5 kandidate njeheresh perfshire ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.345Z

Digjen kater shtepi njeheresh ne Berxulle te Tiranes

PUBLICITET Kater shtepi jane perfshire nga flaket duke u bere te pabanueshme ne pjesen me te madhe te tyre per shkak te nje zjarri qe nisi ne nje prje banesave duke u shtrire me shpejtesi tek tre te tjeratbr br Ngjarja ka ndodhur ne oren 0100 bene te ditur per NOAal burime zyrtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.511Z

Kur vendi qeveriset nga dy qeveri njeheresh

Transmetuar me 11112015 - 1217 PUBLICITET Nga Mentor Kikiabr br Doreheqja me sakte zevendesimi prej Metes i ministrit te drejtesise Naco eshte bere shkak qe te komentohet gjeresisht ne media pozicioni tashme i veshtire i Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.497Z

AKEP ka mundesi per 4 licenca 3G njeheresh

Flasin operatoret celulare Avantazhet e liberalizimit te sherbimit 3G Ditet e fundit po diskutohet se tepermi ceshtja e licencave 3G si dhe kundershtimi ne grup qe i kane bere operatoret mobile idese se leshimit nga AKEP te vetem 1 licence dhe me cmim dysheme 12.5 milione euro. Por cfare eshte tekno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.502Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.450Z

Kamarieri qe transporton njeheresh 27 kriko birre

0 brbr brbrNje kamarier bavarez ka thyer rekordin personal per numrin e krikove qe transporton per nje xh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama