Rezultate te kerkimit per termin: +Njekohesisht

Total: 7657
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.105Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.511Z

Fruti qe shendosh dhe dobeson njekohesisht

Transmetuar me 21052014 - 1757 Ky frut eshte celesi i energjise tuaj Nese konsumoni vazhdimisht banane mes vakteve atehere do te shendosheni por mos harroni se ajo ka edhe efekte dobesuesebr br Banania nuk permban asnje yndyre dhe eshte e mbushur me shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.334Z

Zevendes-kryeministrja dhe ministrja e Integrimit znj.Ermelinda Meksi merr mesazhe urimi nga Britania e Madhe Ditet e fundit zv.kryeministrja dhe njekohesisht ministre e Integrimit, znj.Erme

Zevendes-kryeministrja dhe ministrja e Integrimit znj.Ermelinda Meksi merr mesazhe urimi nga Britania e Madhe Ditet e fundit zv.kryeministrja dhe njekohesisht ministre e Integrimit, znj.Ermelinda Meksi ka marre nje sere urimesh nga zyrtare te larte te vendeve te Bashkimit Evropian. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.511Z

Dieta qe ju ngop dhe dobeson njekohesisht

Transmetuar me 21052014 - 2007 Foto ilustruese PUBLICITET Nje diete si kjo qe do tju paraqesim me poshte eshte me shume nje shembull qe ju tregon se dieta ne pergjithesi nuk ka te beje me privimin nga shumellojshmeria e ushqimeve Perku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.406Z

Kryeministri z.Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me deputetet e parlamentit europian Marco Panella dhe Oliver Dupuis te cilet jane njekohesisht dhe drejtues te Partise Radikale Transnacionale . G

Kryeministri z.Fatos Nano ka zhvilluar sot nje takim me deputetet e parlamentit europian Marco Panella dhe Oliver Dupuis te cilet jane njekohesisht dhe drejtues te Partise Radikale Transnacionale . Gjate takimit jane prezantuar dhe shkembyer ide rreth inisiativave te perbashketa me qellim integrimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.590Z

Kryeministri Fatos Nano priti sot paradite në një takim të veçantë Ministrin e Puneve te Jashtme te Mbreterise se Vendeve te Ulta z. Bernard Bot, i cili eshte njekohesisht dhe President i Keshill

Kryeministri Fatos Nano priti sot paradite në një takim të veçantë Ministrin e Puneve te Jashtme te Mbreterise se Vendeve te Ulta z. Bernard Bot, i cili eshte njekohesisht dhe President i Keshillit te Ministrave te Jashtem te Bashkimit Evropian. Në këtë takim dy personalitetet e larta u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama