Rezultate te kerkimit per termin: +Njoftim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.160Z

NJOFTIM I GAZETES TEMA

Share Gazeta Tema njofton të gjithë lexuesit që kanë pasur probleme pasi nuk kanë mundur të hyjnë dot në faqen tonë duke përdorur adresën www.tema.al, që të përdorin gjithmonë adresën www.gazetatema.net. Brenda pak ditësh shpresojmë që të rregullohet ky pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.617Z

Takimi RamaBasha, Presidenca njoftim zyrtar

Pas takimit 3 orësh të zhvilluar në Presidencë mes Kryeministrit Edi Rama dhe Kreut të opozitës Lulzim Basha, zyra e Presidentit, në një njoftim për shtyp zbulon se në takim janë prezantuar pikëpamjet e palëve mbi krizën politike dhe rrugëzgjidhjet e mundshme të saj. Në njoftim thek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

NJOFTIM PËR MEDIA

NJOFTIM PËR MEDIA Prishtinë, 09 dhjetor 2014 Njoftohen të gjitha mediet se pranim-dorëzimi i detyrës nga kryeministri Hashim Thaçi, tek kryeministri i sapozgjedhur i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, do të bëhet më 12 dhjetor 2014, e premte, në ora 14:00.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.479Z

ATTSO NJOFTIM PËR MEDIA

Ne, si Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Shqipëri-Turqi (ATTSO), dënojmë fuqimisht përpjekjen e frikshme për grusht shteti në natën e 15 korrikut 2016 nga ana e Organizatës Terroriste Gyleniste (Fethullahç? Terör Örgütü - FETÖ) në Turqi. Nën udhëheqjen e presidentit të zgjedhur E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.767Z

Njoftim publik per Prokurorine

Ne debatin publik te zhvilluar ne Top Show-n e dates 28 tetor 2010 u ekspozua publikisht se te pakten 5 milione euro te buxhetit te shtetit jane cuar dem nga vendimet kontradiktore te marra nga institucione te ndryshme te shtetit shqiptar per destinacionin e qendres kulturore Pjeter Arbnori ose Pira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.313Z

Qeveria e SHBA nxjerr njoftim: Nuk ekzistojnë zombie-t

Share Pas një serie incidentesh të tmerrshme, ku përfshihen kanibalizma, qeveria amerikane është detyruar të nxjerrë një njoftim se nuk ekzistojnë zombie-t. Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve tha se nuk ekziston asnjë virus apo ndonjë kusht për të ngjallur të vdeku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.856Z

OSSH shpërndan njoftim debitë, më pas ndërprerje masive

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes ka filluar shpërndarjen e njoftim debive si paralajmërimi i fundit para ndërprerjeve masive të energjisë elektrike, për ata që nuk kanë shlyer borxhin që i kanë kompanisë. Sipas menaxherit të Departamentit të Arkëtimeve Ermal Murati brenda këtij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama