Rezultate te kerkimit per termin: +Njw

Total: 449
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.374Z

Pwrroi, pwr tri orw shkakton njw radhw 2 kilometwr tw gjatw

02/12/2004  SHKODER Pwr tri orw, me dhjetra automjete kanw qwndruar nw radhw pwr tw hyrw nw Koplik, apo ardhur drejkt Shkodrws. Shkak pwr kwtw wshtw bwrw mbulimi me ujw i rrugws provizore, tw ndwrtuar poshtw Urws sw Rrjollit. Qw nga prishja e kwsaj ure, rruga provizore, ka shwrbyer pwr kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.677Z

Abramovic "ilegalisht" ne Shqiperi

Pas katër muaj ankth e pritje , skulptori Gëzim Hidri , nga qyteti I Librazhdit , realizon me sukses ëndërrën e tij. Pas njw kohe tw gjatw pune ai ka mundur tw përfundoi njw mozaik tw punuar me gurw portretin e miliarderit rus Abramoviç. Veprat kanw udhëtuar ilegalisht nga kryeqyteti anglez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.657Z

Tiranë, shkatërrohet njw grup kriminal

Goditet në Tiranë e Kavajë një grup kriminal me tendencë prodhimin dhe shitjen e lëndëve narkotike dhe vjedhjen e pasurisë. Zëdhënësja e policisë së Tiranës Alma Katragjini theksoi se në sajë të operacionit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.210Z

Femrat dhe puna

Edhe pse arsyeja qw e shtyn njw grua tw punojw jashtë shtwpisw wshtw nevoja, tashmw tw pasurit njw aktivitet profesional wshtw bwrw pjesw e identitetit femëror. Femrat qw punojnw, mendojnë tw heqin dorw prej saj vetwm nwse kanw diccka mw tw rwndwsihme pwr tw bwrw Karriera? Wshtw majft e rwndws

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.350Z

Big Brother, Ola kap Julinden per flokesh

Romina dhe Ola nw sallon flasin pwr nomiminet, ato zbulojnw se kanw votuar tw dyja njwlloj: Beswn dhe Julin. Ola thotw se Shkwlqimin do e lwnw edhe pak sepse duhet dhe Romi wshtw dakord. Ola e ngacmon Polin pwr Inwn dhe ai thotw se i vjen keq, por e priste, pasi disa sjellje tw Inws e conin tw mendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.625Z

Deputetet flasin per qendrimin qe do te kene ne Kuvend

01/10/2009  Idrizi dhe Tahiri PDU, Partia pwr Drejtwsi dhe Unitet do tw jetw forca mw e re qw do ti shtohet spektrit politik shqiptar. Deputeti ish-socialist Shpwtim Idrizi dhe deputeti i zgjedhur nga PDI-ja nw zgjedhjet e qershorit, Dashamir Tahiri do tw jenw pwrfaqwsuesit e kwsaj force t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.083Z

Ku janw paratw e rrugws Durrws-Morinw

21/10/2004  Zyra pwr Mbrojtjen e Qytetarwve dhe Sindikata e Transportit organizuan sot nw qytetin e Lushnjes njw tubim protestues me qindra drejtues automjetesh pwr tw kwrkuar transparencw nw pwrdorimin e fondeve tw mbledhura tw rrugws Durrws- Kukws dhe pwr tw denoncuar politikat fiskale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama