Rezultate te kerkimit per termin: +Nnkomisioni

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.171Z

Kontrolli Parlamentar i Shërbimeve Informative, Siguria diskuton draftin

Komisioni i Siguris do t marr sot n shqyrtim projektligjin “Pr Kontrollin Parlamentar t Shrbimit t Fsheht Informativ dhe t Shrbimit t Siguris”. Ky draft synon t prcaktoj shkalln e kontrollit parlamentar t shrbimeve informative t vendit. Ai prcakton prbrjen, kompetenca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.202Z

Basha: Kemi nisur një fazë të re të integrimit në BE

Ministri i Brendshëm gjatë një interviste me gazetarin Artur Kopani në emisionin Log në TVSH far synon dorzimi i pyetsorit n Bruksel n marrdhniet mes Shqipris dhe Bashkimit Evropian, pr far duhet mbajtur mend ky ast? Nse e thjeshtojm pak procesin e antarsimit t Shqipris n BE

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama