Rezultate te kerkimit per termin: +Noa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.479Z

GZUAR VITIN E RI 2016 NGA AGJENCIA KOMBTARE E LAJMEVE NOA GZUAR DHE 10 VJET NOA

Transmetuar me 31122015 - 0955 Agjencia Kombetare e Lajmeve NOA uron shqiptaret kudo qe ndodhen Gezuar Vitin e Ri 2016br br Shendet mireqenie harmoni dhe sa me pak stres per te gjithebr br Viti 2016 do te jete shume i rendesishem per NOA dhe lexuesit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.091Z

NOA, partner zyrtar i Kongresit Evropian WEBIT

Mes partnerëve ndërkombëtarë të Kongresit, renditet NOA Tiranë, 6 Gusht 2011 NOA/ Eglantina Nasi – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA vendos të jetë partnere zyrtare e Kongresit ndërkombëtar të WEB-it. NOA vjen në këtë kongres që zhvillohet në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.096Z

Dekriminalizimi NOA zbardh vetedeklarimet e zyrtareve te larte

Transmetuar me 20052016 - 1420 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ne mbledhjen e sotme me 7 vota pro vendosi Evidentimin dhe publikimin e listes se funksionareve publike qe kane depozituar dhe listen e atyre qe nuk kane depozituar formularet e vetedeklarimitbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.708Z

Gëzuar Vitin e Ri 2009 nga Agjencia NOA

Sekondat e minutat po aviten drejt orës 00:00. Është prag mesnate dhe urimi më i mirë për të gjithë është, Gëzuar Vitin e Ri 2009. Në këtë natë të ndërrimit të viteve, agjencia e lajmeve NOA, ju sjell urimet më të mira duke u bashkuar me dëshirën e milion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.447Z

"Hannibali" në Barkën e Noa’s

Ylli i kult filmit “Kur Heshtin Qengjat” (Silence of the Lambs), Anthony Hopkins, do të shfaqet në njërin prej roleve kryesore në filmin “Noah”. Regjisori i filmit, Darren Aronofsky, ka shkruar në Twitter se është tejet “i lumtur që pjesë e ekipit filmik do të jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.300Z

Agjencia NOA çel zyrën e saj të lajmeve në Prishtinë

Prishtinë, 27 Korrik NOA Agjencia Shqiptare e Lajmeve NOA vjen me surpriza të reja për lexuesit shqiptarë në mbarë botën. Pas pak ditësh, në kryeqytetin e Republikës së Kosovës, Prishtinë, çelet zyra e agjencisë NOA për shqiptarët përtej kufirit. Zyra të tilla pritet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.437Z

Personazhi i vitit 2009, lexuesit e NOA votojnë Berishën dhe Ramën

Tiranë, 1 Janar 2010 NOA Sondazhi i fundvitit në agjencinë kombëtare të lajmeve NOA që u realizua në www.noa.al gjatë pesë ditëve të fundit të vitit 2009, ka nxjerrë fitues kryeministrin Sali Berisha kurse menjëherë pas tij është renditur kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama