Rezultate te kerkimit per termin: +Nor

Total: 301
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.092Z

Era mburret me Norën

Era Istrefi, jo shumë moti lansoi disa këngë të tregun muzikor, por me të cilat hovshëm hyri në mesin e artistëve më të kërkuar në vend. Shembull padyshim që mori edhe motrën e saj, Norën, e cila njihet si njëra ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.118Z

Sonte ndodh eklipsi hënor, mund ta shihni në mesnatë

Transmetuar më 18.08.2016 - 21:24 Gjatë mesnatës së sotme pritet të ndodhë eklipsi hënor, i cili cilësohet si një fenomen i rrallë dhe shumë interesantë për t'u parë. Ky fenomen do të ndodhë rreth orës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.698Z

Genti Bejko ka kërcyer me siklet me Norën

Nga lajmi i shtatëzanisë së Nora Istrefit dhe tërheqjes së saj nga gara e kërcimit, nga spektakli u largua edhe partneri i saj, Genti Bejko. Ai ka folur në media rreth faktit që e sikletoste shumë kercimi me Norën duke qënë se e dinte prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.719Z

Roberti: Kurrë nuk e kam tradhtuar Norën

TIRANE-Robert Berisha apo thënë më mirë i fejuari i këngëtares Nora Istrefi, ka hedhur poshtë çdo spekulim që po i bëhet për jetën e tij private. Ai nëpërmjet kësaj interviste dhënë gazetës “Zëri-t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.577Z

Rozana ja merr Norës…

Nora Istrefi është femër me stil dhe këtë e ka treguar ndër vite. Nora, edhe vetë në një nga këngët e saj thotë se ‘’nuk është njësoj’’, që do të thotë se është ndryshe nga t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.566Z

Roberti ia ledhaton Norës barkun dhe ... (Foto)

U komentuan për një foto, ku u tha se Roberti e kishte kopjuar Kayne West kur vendosi dorën në të pasmen e Norës. Por, kjo gjë nuk ishte aspak e vërtetë pasi që fotoja e çiftit Berisha ishte e realizuar shumë herët se ajo e Kim dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.901Z

Nesër eklipsi i dytë hënor i plotë brenda vitit

Nëse keni humbur pa e parë eklipsin e plotë të hënës të muajit prill, tani e keni mundësinë. Por, ju duhet të zgjoheni herët. Të mërkurën në mëngjes, nëse qielli është i kthjellët, amerikanët ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama