Rezultate te kerkimit per termin: +Norvegjis

Total: 737
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.665Z

Hoxhaj vlerëson përkrahjen e Norvegjisë për Kosovën

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Jan Braathu. Ministri Hoxhaj e ka njoftuar ambasadorin Braathu për progresin e vazhdue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.019Z

Hoxhaj kërkon përkrahjen e Norvegjisë për proceset integruese

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur në takim ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë në Kosovë, Jan Braathu. Gjatë takimit, ministri Hoxhaj e ka njoftuar ambasadorin norvegjez për zhvillim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.515Z

Celina zgjedh Kosovën , para Norvegjisë

Bersant Celina talenti i Manchester Cityt në gjeneratën U-18 , ka zgjedhur ta veshë petkun e Përfaqësueses së Kosovës para asaj të Norvegjisë. Celina ishte pjesë e Pëfaqësueses së Kosovës U-19 , në turrneun e zhvilluar n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.633Z

De Biazi, "zemër" kuqezinjve para Norvegjisë

Ethet për ndeshjen e 7 qershorit kanë nisur. Ndonëse shumë futbollistë të kombëtares po luajnë ende sfidat e fundit me ekipet e tyre në Europë, duket se më shumë mendjen e kanë te ndeshja kundër Norvegjisë në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.568Z

Ministria për FSK-në forcon bashkëpunimin me Ministrinë e Mbrojtjes së Norvegjisë

Ministria për Forcën e Sigurisë së Kosovës (MFSK) dhe Qendra për Integritet në Sektorin e Mbrojtjes të Ministrisë së Mbrojtjes të Norvegjisë (CIDS), sot, më 21 prill 2015, në Ministrinë për Forcën e Sigurisë s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.608Z

Ministri Bajrami priti ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami ka pritur sot ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jan Braathu, me të cilin ka biseduar për prioritetet në punën e tij dhe thellimin e bashkëpunimit në fushën e arsimit. Minist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.638Z

Kaçe: Pres me padurimfitoren kundër Norvegjisë

TIRANE - Bindja e Ergys Kaçes për të luajtur me ekipin kombëtar të futbollit duke refuzuar njëherë edhe përgjithmonë Greqinë është një triumf me shumë mund i arritur nga FSHF pas largimeve të Kones dhe Ninisit në Greqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama