Rezultate te kerkimit per termin: +Nouvel +Observateur

Total: 30
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.997Z

Sarkozy Francezet me kane zili

Carla eshte shume e bukur dhe francezet jane ziliqare. Eumlshte ky motivi sipas Nicolas Sarkozy i popullaritetit te tij te ulet ne sondazhe. Keshtu shtruan gazeta franceze Le Nouvel Observateur te ciles presidenti i Frances i ka dhene nje interviste. Kam nje pune super te mire nje grua s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.853Z

Sarkozi, SMS ish-gruas: Ndahem po u riktheve?!

SMS e Presidentit te Frances hedh ne gjyq gazetarin e “Observateur” PARIS - Histori e re per mesazhin qe thuhet se Nikolas Sarkozi, Presidenti i Frances, i ka derguar ish-gruas se tij, Cecilia. Eshte marre ne pyetje nga policia per me shume se nje ore e gjysme, gazetari i gazetes se perditshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.997Z

Francë, sondazhet: Hollande më i besueshëm se Sarkozi

Dy të tretat e francezëve mendojnë se Francois Hollande është më i besueshëm se Nicolas Sarkozi përsa u përket çështjeve të ekonomisë dhe papunësisë. Rezultatet e sondazhit të kryer nga BVA janë publikuar sot në faqen online të Nouvel Observateur. Sipas studimit të kryer, propozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.774Z

SHBA, pro hapjes së zyrës së talebanëve

Presidenti amerikan Barack Obama pritet të aprovojë në fund të muajit qershor hapjen e një zyre përfaqësie për guerrilasit talebanë. Zyra në fjalë mendohet se do të hapet në një nga vendet e Gjirit dhe të gjitha gjasat jan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.774Z

SHBA pro hapjes se zyres se talebaneve

Presidenti amerikan Barack Obama pritet të aprovojë në fund të muajit qershor hapjen e një zyre përfaqësie për guerrilasit talebanë. Zyra në fjalë mendohet se do të hapet në një nga vendet e Gjirit dhe të gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.566Z

Francë, bie popullariteti i Hollande

FRANCË- Një anketë e realizuar nga një reviztë ka treguar se popullariteti i Presidentit Hollande ka rënë në 29% muajt e fundit. Anketa është realizuar nga revista francëze “Le Nouvel Observateur” dhe i referohet vetëm muajit k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.724Z

Francë, popullaritet në rënie për Hollande dhe Ayrault

PARIS- Gjendje tepër alarmante për François Hollande dhe kryeministrin e tij, Jean-Marc Ayrault duke qenë se popullariteti i presidentit francez vazhdon të përsojë rënie edhe pas konferencës së gjerë për shtyp me rastin e nisjes së v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama