Rezultate te kerkimit per termin: +Nse

Total: 2408
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Mos u marto nse nuk je rritur ende!

Sapo e kishte par pr her t par, gruaja kishte thn: Kjo sht nusja q duhet t marr pr tim bir. Menjher pas ksaj, kishte nisur edhe prpjekjet pr t bindur t birin q t shkonin t krkonin dorn e vajzs. Pasi t rinjt u njohn, u plqyen dhe vendosn t martohen. Nna e dhndrit e gzuar pr nusen q kishte marr. Ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.384Z

Kultura reziston nse dashunise se botes sane

Ne hapje te Takimit te 28-te Evropian te Organeve Kulturore nobelisti turk Orhan Pamuk mbajti nje ligjerate ne Stamboll ku shprehu mendimin e tij se periodiket kulturore perbejne nje hapesire ku kultura ekziston ose se paku pritet te rezistoje. Sipas shkrimtarit shqetesimi kryesor ne lidhje me org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.455Z

Rama: Faz e re protestash, nse s'ka transparenc

Kryetari i Partisë Socialiste deklaroi se opozita nuk tërhiqet nga beteja për hetimin e plotë të zgjedhjeve të 28 qershorit dhe nëse këmbana e alarmit dhënë nga Parlamenti Evropian nuk do të dëgjohet atëherë protesta do të ketë një fazë dhe përshkallëzim të ri. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.453Z

Xhafaj: Nse nuk ka transparenc, nuk njohim qeverin

Deputeti socialist i futur në grevën e urisë, Fatmir Xhafaj, shprehu vendosmërinë për cuarjen deri ne fund të betejës së nisur prej 14 ditësh para selisë së kryeministrisë. "Askush mos të mendojë se ne do të tërhiqemi nga kjo rrugë dhe të bëjmë lëshime. Të gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.760Z

Finalja botërore për klube, Estudiantes kundër Barcelonës

Estudiantes dhe Barcellona jan gati t luajn finale e botrorit pr klube n Abu Dhabi. Spanjollt jan favoritt e ktij takimi, por argjentinasit mund t jen surpriza ashtu si doln fituar edhe n Copa Libertadores. Nse duan t mundin Barcelonn futbollistt e Estudiantes duhet t japin 120% t tyre n fush. Kshtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.655Z

Liberalizimi i vizave, penalizime në rast shkeljesh

Penalizime individuale, por dhe kolektive, nse shqiptart shkelin afatet strikte t Bashkimit Europian pas liberalizimit t vizave. Kryenegociatori i ktij proces me BE-n, Gazmend Turdiu thot prvec prjashtimit 5- vjecar nga vendet e zons Shengen, pr abuzuesit rrezikohet pezullimi i procesit t liberalizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.419Z

Prifti, sfidë Ramës: Dorëhiqem nëse bën testin e drogës

Ministri i Ekonomisë: Hetoni pasurinë time Pas akuzave t ashpra se Edi Rama harxhon 3 mij euro n dit pr drog, ministri i Ekonomis dhe Energjitiks, Dritan Prifti, sfidoi srish dje kreun e PS-s duke i krkuar q t bnte testin e kokains. Sipas Priftit, nse rezulton i pastr, ai do t j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama