Rezultate te kerkimit per termin: +OSSH

Total: 3097
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

OSSH: Nuk mbajmë përgjegjësi

(ALBANIA SPORT) - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së energjisë elektrike, OSSH, reagoi në lidhje me skandalin e ndodhur në stadiumin “Qemal Stafa”, ku për 90 minuta u ndërpre ndeshja gjatë takimit miqësor ndërkombëtar Gramozi i Ersekës – Real Madrid (1-2, 20 janar), për shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.976Z

Furtunë shkarkimesh në OSSH

Brenda dy ditëve janë shkarkuar drejtuesit e Fierit, Vlorës dhe Elbasanit, paralajmërime për të tjerë Motivi: Nuk përmbushën objektivat për realizimin e arkëtimeve. Shteti nuk paguan vetë energjinë TIRANË- Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së energjisë elektrike ka nisur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.510Z

Dështon OSSH-ja

Rikthehen ndërprerjet e energjisë elektrike. Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (ish- Korporata Elektro-Energjetike Shqiptare) ka dështuar sërish në arkëtimin e faturave të energjisë. Për të realizuar planin e punës, i cili mbetet problemat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.297Z

Prezantim barbar i OSSH

Nga Lavdosh Ferruni“I nderuar klient, ju kujtojmë se deri më datë 25.02. 2009 duhet të paguani faturën e shërbimit....” është mesazhi që mund të kenë marrë qindra njerëz dje. E natyrisht çdo shqiptar i rritur e kupton se ky nuk mund të jetë një mesazh i OSSH, kompanisë bijë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.526Z

Privatizimi, shfryhet tullumbacja OSSH

Pasi vendosi pastrimin e bilancit të OSSH, duke falur borxhe me vlerë rreth 40 milionë euro, si dhe vendosjen e garancisë prej 60 milionë eurosh, qeveria pranon që bashkë me CEZ, të rishikojë çmimin e shitjes për privatizimin e Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes (OSSH). "Shqip" pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.350Z

OSSH: Shteti ne erresire

Operatori i Sistemit te Shperndarjes ka kercenuar se do te nderprese energjine per te gjitha institucionet publike, buxhetore dhe jo buxhetore te cilat kane detyrime te papaguara ndaj kompanise. Ne nje njoftim zyrtar, OSSH parlajmeron te gjitha institucionet publike te cilat kane borxh t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.379Z

OSSH shkel ligjin

Rreth 65 mije kliente te OSSH-se jane pa matesa dhe faturohen aforfe.Demi ekonomik pe shkak te konsumit te pafaturuar eshte i pallogaritshem.Me ligj, qe prej disa vitesh nuk duhet te kishte konsumatore pa mates, por afatet jane shkelur.Sipas ish kreut te Entit Rregullator te Energjise, OSSH duhet te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama