Rezultate te kerkimit per termin: +Oferta

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.804Z

Rosicky refuzoi oferta

Mesfushori i Arsenalit, Tomas Rosicky ka bërë të ditur se refuzoi oferta fitimprurëse nga Rusia dhe Kina para se të vendoste për të mbetur në Emirates. “Hyra në gjashtë muajt e fundit të kontratës dhe mund të bisedoja me këdo që doja. Fillova të marr oferta interesante e disa pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.526Z

Benitez ka oferta

Nga Express më 06 mars 2011 në ora 18:06 Rafael Benitez është duke u përgatitur për rikthim në bankinë. Ish-trajneri i Interit, i shkarkuar nga detyra në dhjetor të vitit të kaluar, ka bërë të ditur se ka marrë oferta dhe duket i gatshëm të fillojë një aventurë të re. “T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.811Z

Seedorf ka oferta

Nga Express më 12 mars 2011 në ora 18:39 Pas shumë sezoneve dhe sukseseve të mëdha, Clarence Seedorf duket i gatshëm të largohet nga Milan gjatë verës. Mesfushori holandez ka pranuar se dëshiron të luajë më tepër, ndërsa ka bërë të ditur se tashmë ka marrë oferta nga klube t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.489Z

Gjashtë oferta për Guardiolan

Menaxheri i trajnerit të Barcelonës, Pep Guardiola ka pranuar se ka gjashtë oferta në tavolinë. Guardiolas i skadon kontrata në qershor dhe ende nuk ka filluar bisedimet me Barcelonën rreth vazhdimit të qëndrimit në Nou Camp. “Ne kemi marr gjashtë oferta nga klubet e interesuara për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.876Z

Plot oferta për Shaqirin

Xherdan Shaqirin e kanë vërshuar ofertat, nga klube të ndryshme evropiane. Për këtë ka siguruar drejtori sportiv i klubit zviceran, George Heitz. “Kam pranuar disa oferta mahnitëse. Përpos Galatasarayt, Bayern Munichu e Manchester Unitedi janë po ashtu të interesuara. Transferimet jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.387Z

Kaçi, oferta nga disa klube

Sulmuesi i Vllaznisë, Albert Kaci, pranoi se kishte disa oferta nga ekipe të Kategorisë Superiore, por dhe nga klube të huaja. "Pas angazhimeve me Vllazninë në Kupën UEFA do të jem zyrtarisht një lojtar i lirë", - tha fantazisti për të përditshmen sportive "Panorama Sport". Gjithsesi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Hashani me oferta nga Shqipria

Ekziston mundsia q KEK-u stinorin pranveror ta nis pa njrin ndr futbollistt m t dalluar t vet, Virtyt Hashani. N adres t mesfushorit 26 vjear kan ardhur shum oferta serioze, t cilat mund ta shtyjn Hashanin ta shkput kontratn me klubin nga Kastrioti. Prve skuadrave nga Raiffeisen Superliga e Kosovs

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama