Rezultate te kerkimit per termin: +Ogerta +Manastirliu

Total: 328
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.116Z

Drejtoresha e QSUT-së, Ogerta Manastirliu zgjidhet Bleta e Artë

Drejtoresha e qendrës spitalore "Nënë Tereza" në Tiranë është vlerësuar me çmimin "Bleta e Artë" nga kryeministri Edi Rama. Ogerta Manastirliu Nderimi si administratore e vitit, Ogerta Manastirliut, iu bë dje gjatë mbrëmjes në eventin gala për vlerësimin e sipërmarrësve më të mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.918Z

Video/Lidhjet e hershme të Ramës me ministren e re të Shëndetësisë Ogerta Manastirliu

Ogerta Manastirliu këtë të hënë, më 13 mars, u shfaq tejet e emocionuar gjatë një aktiviteti të organizuar në Fakultetin e Stomatologjisë, ku u prezantuan projektet e reja për QSUT-në. Teksa fliste për këtë projekt, Ogerta ka përjetuar një nga momentet më emocionuese për të, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.960Z

Ogerta Manasterliu zevendeson Helidon Bushatin ne postin e drejtorit te QSUT

Ilir Beqja daljen e pare publike si Minister i Shendetesise e ka bere per te prezantuar drejtoreshen e re te Qendres Spitalore “Nene Tereza” Ogerta Manesterliu. Me kete rast kane bere edhe nje vizite ne sherbimin e kardiologjise. Shkuan per te pare kushtet, por u njohen dhe me proble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.758Z

Manastirliu: Spitalet janë në gatishmëri për festa

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka marrë pjesë në një aktivitet festiv të zhvilluar në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli”. Ajo foli për mediat në lidhje me një aktivitet mbarëkombëtar përgjatë gjithë ditës së sotme, i cili vjen nën moton Festat duan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.394Z

Sot në spital, të rinj me simptoma të rënda, me rritjen alarmante të shifrave, Manastirliu del me thirrjen e fortë (video)

Me rritjen rekord të shifrave të të infektuarve, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se “sot në spitalin infektiv mes qytetarëve të shtruar, ka të rinj që po trajtohen për simptoma të rënda të shkaktuara si pasojë e COVID19, sepse virusi nuk bën dallim moshe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.930Z

Manastirliu: Brenda tre muajsh, spitali i Gjirokastrës me aparatura të reja

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu vizitoi spitalin rajonal të Gjirokastrës, ku një ekip mjekësh nga spitalet universitare të Tiranës, po japin shërbime shëndetësore të specializuara, duke plotësuar kështu nevojat e pacientëve të këtij qarku, që der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.509Z

Barnat, Manastirliu takim me përfaqësuesit farmaceutikë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu thirri në takimin e parë konsultativ përfaqësuesit e subjekteve farmaceutike në vend. Në kuadër të transparencës, të gjithë hapat që do të ndërmerren sot e në vijim do të jenë të konsultuara me grupet e interesit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama