Rezultate te kerkimit per termin: +Ohajo

Total: 534
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.121Z

Masaker me 5 te vrare ne Ohajo

0 brbr brbrNje person i armatosur qelloi per vdekje 5 persona ne Ohajo te Shteteve te Bashkuarabrbr brbrMes tyre eshte nje grua shtatzene dhe vajza e saj 9 -vjecarebrbr brbrAutoritetet thane se personi i armatosur kishte qelluar fillimisht 3 persona ne  nje shtepibrbr brbrSipas deshmitareve grua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.516Z

Ohajo, avioni përplaset me një shtëpi, 9 të vdekur

Një avion i vogël është përplasur kundër një shtëpie në Ohajo në SHBA. Sipas autoriteteve amerikane, bilanci i të vdekurve është nëntë persona: shtatë pasagjerë dhe dy anëtarë të ekuipazhit. Sipas burimeve të para, avioni i vogël ka përfunduar kundër mbi tel elektrik pranë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.294Z

Daçiç, i padëshiruar në Çikago e Ohajo

 Zëvendëskryeministri dhe ish-pasardhësi i Sllobodan Millosheviqit në Partinë Socialiste Serbe, është i padëshiruar për vizitën e paralajmëruar në Çikago dhe Ohajo të SHBA-ve. Shoqata Shqiptaro-Amerikane përmes një reagimi dhe fushate alarmi ka paralajmëruar këtë vizitë të njer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.760Z

Presidenti Obama angazhohet per ekonomine gjate vizites ne Ohajo

Presidenti Barak Obama ka gjetur kohe per te shkeputur vemendjen nga trazirat ne Lindjen e Mesme e gjetke dhe per tu perqendruar tek ekonomia dhe politika amerikane. Ai beri nje vizite ne shtetin e rendesishem politik Ohajo per te promovuar planin e tij per te nxitur konkurrencen e ekonomise amerika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.632Z

Ohajo, lyp para në rrugë për të zmadhuar gjoksin

Një grua 37-vjeçare nga Ohajo, e cila po rrit e vetme një fëmijë, ka dalë të lypë nëpër rrugë, jo se është e uritur apo e pastrehë, por sepse do të bëjë një operacion për të zmadhuar gjoksin me silikon. Gruaja me emrin Krisi ka vendosur të dalë në rrugë me një karton ku shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.243Z

Masaker ne Ohajo

Një zënkë  familjare ka përfunduar  në masakër në Ohajo.  Tetë persona mes të cilëve dhe një vajzë vetëm 11 vjec  kanë humbur jëtën në afërsi të Akronit. Mediat lokale  b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.163Z

Klinton fiton në Ohajo e Teksas, Obama udhëheq me pak pikë diferencë

• Hilari Klinton është paraqitur entuziaste përpara kamerave televizive kur u shfaqën rezultatet e fitores së saj në dy shtetet e fundit ku u votua, në Ohajo dhe Teksas.Ndërsa rivali i saj brenda partisë për të fituar kandidaturën si president, Barak Obama, tha se ai është e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama