Rezultate te kerkimit per termin: +Oksana +Kolesnikova

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.783Z

Divorci i Gibson, shkaku, nje kengetare ruse

Shkaku i divorcit te aktorit dhe regjisorit Mel Gibson pas 27 vjetesh martese, mund te jete lidhja e tij me kengetaren ruse Oksana Kolesnikova. Lajmin e ka bere te ditur faqja ruse Kinonews, sipas se ciles Gibson e ka njohur Oksanen ne nje restorant ne Beverly Hills. Por nje zedhenese e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama