Rezultate te kerkimit per termin: +Olldashin

Total: 743
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.244Z

VIDEO/ Dy vite pa Sokol Olldashin

Nesër shënohet dy vjetori i ndarjes nga jeta i Sokol Olldashit. Kolegë të tij e kanë përkujtuar atë që sot. Mesila Doda dhe Astrit Patozi, dy miq të afërt të Olldashit, kanë postuar disa video në kujtim të tij.   // SERISH ME SOKOLIN… Posted by Astrit Patozi on 2015-1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.771Z

Topi "shkarkon" Olldashin e Pollon

Me propozim të Kryeministrit Sali Berisha, Presidenti i Republikës Bamir Topi shkarkoi nga detyra Ministrin e Punëve Publike Transportit e Telekomunikacionit, Sokol Olldashin, si dhe Ministrin e Shtetit për Reformat dhe Marrëdhëniet me Kuvendin Genc Pollon. Dekreti i Presidentit për shkarkimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.883Z

Arminda Qylafku, ngushëllime për Olldashin: U prefsh në paqe!

Armind Qylafku, një nga emrat më të përfolur orët e fundit si personi i dytë në makinë me Sokol Olldashin, ka reaguar në Facebook, duke ngushëlluar për këtë humbjet të rëndë. Miku im i dashur, nuk e besoj që ti nuk je më mes nesh. U prefsh ne paqe! shkruan ajo. Qylafku ka punuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.030Z

PD hap dyert për Sokol Olldashin

Selia blu pret ngushëllimet për deputetin që u nda nga jeta dy ditë më parë Pasditen e së enjtes, Selia Blu ka hapur dyert e saj për qytetarët jo vetëm të Tiranës, por mbarë Shqipërisë, të cilët prej dy ditësh vazhdojnë të vizitojnë selinë e PD-së për të shprehur ngushëllim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.887Z

Shqiperia mban zi per Olldashin

Nëpërmjet një vendimi të posaçëm Qeveria shqiptare shpalli ditë zie kombëtare, ditën e enjte, datë 21.11.2013, në nderim të të ndjerit, Sokol Olldashi, deputet dhe politikan i shquar. Në të gjitha institucionet shtet&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.182Z

VIDEO/ Astrit Patozi përkujton Olldashin me kitarë në dorë, duke kënduar

Astrit Patozi ka kujtuar mikun e tij Sokol Olldashi, duke kënduar këngën e shkruar në kujtim të Olldashit. Kënga është kënduar këngëtari Aleksandër Gjoka kur u kujtua 1 vjetori i ndarjes nga jeta të Olldashit. Teksti i këngës është shkruar nga vetë Patozi dhe Florion Mima. Pato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.193Z

Majlinda Bregu dedikim për Sokol Olldashin: Masa e vërtetë e burrit është paqja

Tre vite pa deputetin e ndjerë të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi. Është demokratja Majlinda Bregu, një nga njerëzit më afër Kolit sa ishte gjallë, ajo e cila e kujton këtë mëngjes ndërsa ndan edhe një foto. Masa e vërtetë e burrit është paqja, shkruan Bregu. Ditën e sotm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama