Rezultate te kerkimit per termin: +Omonian

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.521Z

Klodian Duro shënon përsëri për Omonian

Klodian Duro ka shënuar përsëri për Omonian, por këtë herë nga pika e bardhë e penalltisë. Mesfushori i kombëtares i ka dhënë avantazhin ekipit të tij në minutën e 15 të, në ndeshjen përballë Paraliminiut. Ky ishte një debutim me gol për Duron në kampionatin qipriot. Omonia fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.367Z

Haxhi mungon në derbin me Omonian

Dëmtimi Altin Haxhi nuk do të jetë pjesë e APOEL Nikosias për derbin e së dielës kundër Omonias. Mesfushori shqiptar ka pësuar një problem fizik, i cili e ka detyruar të qëndrojë jashtë sfidës së shumëpritur të kryeqytetit qipriot. Stafi mjekësor i APOEL-it ka njoftuar se 34-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.138Z

Kreu i MEGA: Do të jemi të kujdesshëm në raportet me "Omonian" dhe PBDNJ

Intervistë me Kristaq Kiçon, kryetar i partisë më të re të minoritetit etnik grek në Shqipëri Me qendër në Sarandë dhe me një devizë domethënëse “Nea Elpidha”, ose “Shpresa e Re”, partia MEGA nisi dje aktivitetin e vet politik. Takimin e parë kjo forcë e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.826Z

AKZ sulmon Omonian

Aleanca Kuqezi reagoi për "censusin" paralel që pritet të organizojë organizata e mininoritetit grek Omonia, duke e cilësuar këtë iniciativë si një tentativë për të rritur artificialisht numrin e komunitetit grek në Shqip&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.530Z

Haxhi "kap" Duron, sot derbi shqiptar në Qipro

Shqiptarët e fundit që zbresin në fushë për vitin 2008 janë ata që luajnë në kampionatin qipriot. Apoel, ku aktivizohet futbollisti Altin Haxhi, fitoi 3-0 në takimin e fundvitit për kampionatin qipriot. Ish-lojtari i kombëtares shqiptare u aktivizua gjatë gjithë takimit të luajtur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.500Z

Fiton Omonia, Duro ende në rikuperim

Omonia Nikosia e Klodian Duros fitoi 2-0 kundër Atromitosit në kampionatin qipriot. Mesfushori shqiptar është ende në rehabilitim e sipër dhe nuk luajti në këtë takim. Golat për Omonian i shënuan Okas (60') e Angire (92'). Duro ka shënuar deri tani një gol në kampionatin qipriot e tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.342Z

Humbet Dinamo me Omonian

Skuadra qipriote Omonia Nikosia e Klodian Duros fitoi edhe takimin e dyte me shqiptaro-maqedonasit e Milano Kumanoves ne Shkup me rezultatin 2-1, duke u kualifikuar ne turin e dyte eliminator te Kupes UEFA, pasi dhe takimin e pare ne Qipro e kishte fituar me rezultatin 2-0. Ajo qe vlen te permendet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama