Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioni +Nderkombetar

Total: 432
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.810Z

Operacioni Nderkombetar i Monitorimit mberrin sot ne Tirane

brbrMberrin ne Tirane Operacioni Nderkombetar i Monitorimit Vizion Plus ka mesuar se njerezit qe do te asistojne procesin e vettingut Drejtoresha e zgjerimit ne Komisionin Europian Genoveva Ruiz Calavera e cila eshte shefja e Operacionit Nderkombetar te Monitorimit dhe 3 anetare te ketij misioni te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.273Z

Operacioni nderkombetar i droges ja kush jane dy vellezerit trafikante

Keta jane dy vellezerit trafikante te kokaines qe jane arrestuar nga policia ne Bruksel pas nje operacioni nderkombetar te droges Dhimiter Poti eshte i dyshuar si koka e trafikut qe levizte sasi te medha te kokaines ne Evropebr br Dy vellezerit Poti jane nen hetim dhe nga policia e prokuroria shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.151Z

Operacioni nderkombetar arrestohet nje tjeter shqiptar U kap me 4 kg kokaine

Policia italiane ka arrestuar nje tjeter shqiptar si pjese e nje operacioni nderkombetar te droges te zhvilluar ne tre shtete Itali Shqiperi dhe Spanjebr br Ne pranga ka perfunduar nje 31-vjecar shqiptar por identiteti i tij nuk behet i ditur Ai eshte arrestuar ne banesen e tij ne Brianza ndersa i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.833Z

Operacioni Nderkombetar Monitorues gati te nise punen

brbr2 jave pas hyrjes ne fuqi te ligjit te vetingut nderkombetaret jane gati per te monitoruar procesin e skanimit te gjyqtareve dhe prokuroreve Mesohet se anetaret e ONM qe i perkasin Bashkimit Europian jane percaktuar dhe ata jane perzgjedhur nga Gjermania Austria Holanda dhe Italia I vetmi emer i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.119Z

Goditet rrjeti nderkombetar i droges

brbr31 persona pjese e nje rrjeti nderkombetar te droges qe vepronte mes Shqiperise Italise e Spanjes u prangosen gjate nje operacioni te koduar Riccio Ne te gjitha rastet grupi modifikonte automjete dhe fshihte lenden narkotike Operacioni u krye nga policia e Milanos ne bashkepunim edhe me policit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.029Z

Zagani ne kerkim nderkombetar

brbrIsh-shefi i antidroges se Fierit Dritan Zagani eshte shpallur ne kerkim nderkombetar nga policia shqiptare Faqja zyrtare e Interpol ka nxjerre foton dhe skeden ndersa iu kerkon personave te mundshem qe kane dijeni te japin informacion per kapjen e tij Zagani u arratis para nje muaji ndersa isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.572Z

Operacioni nderkombetar i Europol kapen 23 tone kokaine

brbrNje operacion nderkombetar i Europol Interpol e Fontex ne bashkepunim me policite lokale te 52 shteteve kane cuar ne kapjen e te pakten 23 toneve kokaine zbulimin e 529 viktimave te trafikut nderkombetar te qenieve njerezore si dhe arrestin e 314 personave Europol thekson se rrjetet e goditura k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama