Rezultate te kerkimit per termin: +Operatori

Total: 3635
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.400Z

Haxha: Operatori i tretë mobil, i domosdoshëm

Ish-drejtori ekzekutiv i Postës dhe Telekomit të Kosovës (PTK), Shyqyri Haxha, ka thënë se Kosova ka nevojë shumë të madhe për operatorin e tretë mobil. Haxha, ka thënë se operatorët Vala dhe Ipko kanë pasur mundësi reale të ofrojnë shërbime më të lira dhe më cilësore në çdo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.344Z

Operatori i katert brenda muajit

Pas disa javesh ne Shqiperi do te zhvillohet tenderi nderkombetar per ofrimin e sherbimit nga operatori i katert celular.Kreu i autoritetit mbikeqyres te kesaj fushe thote se interesi eshte i madh dhe nga kompani shume te njohura ne bote.Ne tender do te kerkohen cmime me te ulta se ato aktualet.Ne S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.430Z

Plus, prezantohet operatori i katërt në Shqipëri

“Plus” sht logoja e operatorit t katrt n Shqipri. Tre operatorve celular n vend tashm i bashkohet edhe nj operatori i katrt, i cili sht 100 pr qind shqiptar. Operatori i katrt, nj licenc celulare shqiptare, kadje prezantimin e planbiznesit t tij, ku sipas drejtuesve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.992Z

Telekomunikacioni, së shpejti operatori i katërt celular

Oferta për tenderin për dhënien e licencës së katërt në fushën e telefonisë celulare do të publikohet në një nga gazetat më të mëdha në tregun e huaj. Me hyrjen e një operatori të ri pritet të shtohen shërbimet në favor të konsumatorëve. TIRANE- Tregut të telefonisë ce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.876Z

Operatori i katërt celular flet shqip

Operatori i katërt flet shqip. Kompania fituese e tenderit të operatorit të katërt celular vjen nga Kosova. Komisioni Parlamentar i Veprimtarisë Prodhuese ka miratuar projektligjin për operatorin e katërt të telefonisë celulare. Operatori i katërt është fituar nga Posta e Telekomunikacio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.420Z

“Plus” operatori i katërt së shpejti në treg

“Plus” është operatori i katërt i telefonisë celulare në vend, i cili pritet të hyjë së shpejti në treg. Gjatë një konference për shtyp ditën e djeshme kompania ka paraqitur ecurinë e deritanishme në ngritjen e “infrastrukturës” së nevojshme si dhe planet af

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

Ne janar, operatori i katert celular

Ne fund te janarit Shqiperia do te rregjistroje edhe operatorin e katert celular. Tenderi nderkombetar per licencen e re do te zhvillohet ne 23 janar. Sipas drejtorit te Entit Rregullator te Telekomunikacionit, Ilir Shehu, ky proces eshte ne fazen e fundit te tij. Kjo kompani e re, sipas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama