Rezultate te kerkimit per termin: +Opinion +Publik

Total: 2677
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.348Z

Opinion publik apo partiak

Fatos Baxhaku - Të gjithë sot brohorasim, ndonëse ndonjëri prej nesh ka qenë fort i zellshëm ndër sisteme të shkuara, se shkalla e demokracisë që kemi arritur, është ku e ku më mirë se sa diktatura. E vërtetë. Demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.070Z

Opinion mbi një "Opinion"

  Programi "Opinion" i gazetarit, B. Fevziu, në TV “Klan”, megjithëse shpeshherë kthehet në një arenë ulërimash dhe sharjesh midis politikanësh dhe analistësh të kaheve të ndryshme, gëzon shikueshmëri ndër shqiptarët.Fundi i fundit, këta janë politikanët e qeverit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.310Z

Opinion pa opinion dhe zonë vërtetë e ndaluar

Nga Astrit VORPSI Nëpërmjet njoftimit një ose disa ditë më parë se në "x" mbrëmje do keni mundësi që të ndiqni emisionin "Opinion" të drejtuar nga Blendi Fevziu me temën i them vetes me një entuziazëm të brendshëm- ia vlen që të mos planifikosh gjë tjetër dhe të ndjekësh emis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.568Z

Fatos Nano, rikthehet ne emisionin "Opinion"

Ish-Kryeministri i Shqiperise dhe lideri historik i Partise Socialiste, Fatos Nano, pas nje heshtje dy-vjecare larg medieve, rikthehet diten e sotme ne emisionin "Opinion" te gazetarit Blendi Fevziu ne televizionin "Klan". Ne mbremje rreth ores 22:00 ish-kryetari i Partise Socialiste, do te jete per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.339Z

"Opinion", njezeri kunder shkeljes se privatesise

Gazetare dhe politikane, te ftuar ne emisionin "Opinion", kane debatuar mbi ceshtje private te qytetareve. Shume prej pjesetareve te panelit iu referuan nenit numer 121 te Kushtetutes, i cili ndalon hyrjen ne jeten private, ndersa te tjere jane fokusuar mbi impaktin publik te sjelljes se z. Pango. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.957Z

Si u diskretitua Sazan Guri në Opinion

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka shpjeguar mbrëmë planin për këndin e lojërave tek Liqeni Artificial. Ai ka pasur përballë Sazan Gurin, që u vu në pozitë të vështirë për shkak të konfliktit të interesit që ka në këtë çështje. Lapsi.al shkruan se ai u diskretitua nga ana e Velia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.133Z

Rama-Berisha, gati debati publik

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, i eshte pergjigjur diten e djeshme pozitivisht interesimit te gazetareve per nje debat publik me liderin e Partise Demokratike, Sali Berisha. Gjate nje bashkebisedimi me gazetaret, ai tha se per te nuk perbente nje problem kjo gje. "Kjo nuk ka perbere dhe nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama