Rezultate te kerkimit per termin: +Opinion

Total: 9448
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.070Z

Opinion mbi një "Opinion"

  Programi "Opinion" i gazetarit, B. Fevziu, në TV “Klan”, megjithëse shpeshherë kthehet në një arenë ulërimash dhe sharjesh midis politikanësh dhe analistësh të kaheve të ndryshme, gëzon shikueshmëri ndër shqiptarët.Fundi i fundit, këta janë politikanët e qeverit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.310Z

Opinion pa opinion dhe zonë vërtetë e ndaluar

Nga Astrit VORPSI Nëpërmjet njoftimit një ose disa ditë më parë se në "x" mbrëmje do keni mundësi që të ndiqni emisionin "Opinion" të drejtuar nga Blendi Fevziu me temën i them vetes me një entuziazëm të brendshëm- ia vlen që të mos planifikosh gjë tjetër dhe të ndjekësh emis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.668Z

"Opinion", viti i dymbedhjete

Gazetari dhe analisti Blendi Fevziu eshte ne pergatitjet e fundit per te nisur transmetimin ne format te ri, te emisionit tashme 12-vjecar, "Opinion". Programi jo vetem politik do te transmetohet gjate sezonit televiziv 2008-2009, kater here ne jave dhe vjen me risi te cilat e bejne dhe me atraktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.433Z

Berisha per Lubonjen ne Opinion

Pas imazheve te shfaqura ne Opinion ne puntaten ON-OFF, ku analisti Fatos Lubonja pati nje reagim te ashper ne disktutimin per armet kimike, ka reaguar ish kryeministri Sali Berisha. Ne profilin e tij ne Facebook, Berisha shkruan se shperthimi i Lubonjës në emisionin "Opinion" n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.442Z

Revista letrare pa opinion

Ballsor Hoxha Revista letrare është për të krijuar opinion. Jo për të vlerësuar dhe as për të gjykuar, por  për të udhëzuar rrjedhat dhe trafikun e letërsisë edhe botërore edhe asaj shqiptare. Dhe kjo nuk arrihet vetëm me përpjekjen e përbashkët të shkrimtarëve, kritikëve, stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.883Z

Reforma, KiE i kërkoi opinion Venecias

Pak ditë më parë, Këshilli i Europës, i kërkoi mendim Komisionit të Venecias për përmirësimet e mundshme që klasa politike shqiptare duhet të ndërmarrë, lidhur me legjislacionin e zgjedhjeve. Në faqen zyrtare të Këshillit të Europës, u njoftua se Sekretari i Përgjithshëm Thorbor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.959Z

Reforma, KIE i kërkoi opinion Venecias

Pak ditë më parë, Këshilli i Europës, i kërkoi mendim Komisionit të Venecias për përmirësimet e mundshme që klasa politike shqiptare duhet të ndërmarrë, lidhur me legjislacionin e zgjedhjeve. Në faqen zyrtare të Këshillit të Europës, u njoftua se Sekretari i Përgjithshëm Thorbor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama