Rezultate te kerkimit per termin: +Opozita

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.074Z

Opozita e Ramës dhe opozita e vërtetë

Petrit Vasili Askush sot nuk ka asnjë dilemë se në Shqipëri ka dy opozita. Ngjarjet që kanë rrjedhur, aksionet politike të ndërmarra, raporti me Berishën si dhe raporti me kauzat e mëdha, kanë ndarë e diferencuar qartë praninë e dy opozitave.Opozita pa kauzë proBerishë e Ramës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.673Z

Opozita si alternativë

Së pari duhet thënë se jemi me fat që jemi në Europë dhe jo në ndonjë copë tjetër të globit, ku, ose nuk ka opozitë, ose ku opozita është dakord që të udhëheqë partia në pushtet. Tek opozita, njerëzit shohin qeverinë e ardhshme dhe, e mira e sistemit demokratik është se nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.017Z

Opozita vs. opozitës

ELSA BALLAURI Mospranimi i kritikës është një fenomen tashmë tipik që i ka shkaktuar shumë dëm politikës shqiptare. Të marrësh për diskutim vetëm lavdërimet, vlerësimet dhe të mos përmendësh kritikat dhe vërejtjet, është si të duash të sabotosh punën tënde. Mospranimi ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.993Z

Meta: Opozita të reflektojë

Ministri i Jashtëm kërkoi që opozita të bashkëpunojë për integrimin e vendit. Të njëjtën thirrje bëri edhe Berisha TIRANË - Zëvendëskryeministri dhe njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta, duke e cilësuar dorëzimin e Pyetësorit si një moment historik, kërkoi dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.963Z

Opozita tryez

• Opozita do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.025Z

Opozita paralajmeron bojkot

Rrezimi i kerkeses se Partise demokratike per nje komision hetimor per emerimet dhe shkarkimet ne policine e shtetit ka qene kryefjala e lideri te opozites Lulzim Basha ne mbledhjen e grupit parlamentar demokrat dhe pritet te dominoje edhe debatin parlamentar te se enjtes Para deputeteve demokrate B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.620Z

Opozita refuzoi nderkombetaret

brbrRefuzimi qe opozita ne Shqiperi i beri draftit te ri te kompromisit te prezantuar nga nderkombetaret para takimit Rama-Basha per reformen ne drejtesi eshte bere shkak per qendrimin e ashper te Ambasades Amerikane Duke cituar burime diplomatike zeri i Amerikes thekson se ndryshe nga perfaqesuesit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama