Rezultate te kerkimit per termin: +Ora

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.434Z

Rikthehet "Ora Sport Debat" në Ora News

Rikthehet në Radiotelevizionin "Ora News" emisioni "Ora Sport Debat".Ky emision do të vijë te teleshikuesit ccdo fundjave ku do të jenë të ftuar analistë sportive, gazetarë dhe futbollistë ku padyshim që do të diskutohet për ndeshjet e javës të Kategorisë Superiore, por jo vetëm. "Or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.374Z

8220Vidhet8221 Rita Ora

brbrRita Ora ka rene viktime e e hakerave lajmi eshte bere i njohur nga e perditshmja angleze The Sun Kete here pirartet kane mundur ti vjedhin Rites disa foto shume personale te saj ku ajo eshte shihet teper provokuese Te tjera viktima qe i jane bashkuar fatit te kengetares shqiptare jane Dasy Lowe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.622Z

Zana Rita Ora, ose Ora e integrimit të shqiptarëve!

02-12-2012 / Nga Qamil Gjyrezi Ora e maleve është figurë e bestytnive popullore shqiptare, e cila përfytyrohej si një grua apo si një gjarpër. Ajo besohej se jetonte në male, në pyje, në fusha, në kroje ose pranë njerëzve dhe i n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.761Z

Neser nderrohet ora

Neser nderrohet ora E shtune 30 Mars 2013 1433 p styletext-align justify Neser nderrohet oraTradicionalisht e diela e fundit e muajit mars shenon edhe nderrimin e ores Akrepat e saj do te shkojne 60 minuta para Pra ora 2 pas mesnate do te jete ora 3 Ky fenomen eshte i njejte ne te gjitha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.162Z

Kritikohet Rita Ora

Rita Ora zakonisht duartrokitet dhe lavdërohet për shijen e veshjes së saj. Por, të premten, sipas “The Mirror” ajo kishte dështuar totalisht. Këngëtarja Rita Ora pozoi për faqen e parë NYLON Magazine dhe ishte e ftuar në “Blind Dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.801Z

Viola Spiro rikthehet në Ora News me Ora Skanner

Viola Spiro do rikthehet sërish në ekran. Pasi moderoi emisionin Euro Skaner, bukuroshja i rikthehet sërish televizionit Ora News si moderatore e një tjetër emisioni sportiv, Ora Skaner. Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja në rrjetet sociale ku në moderimin e emisionit sportiv do të ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.807Z

Viola Spiro rikthehet në Ora News me Ora Skaner

Viola Spiro do rikthehet sërish në ekran. Pasi moderoi emisionin Euro Skaner, bukuroshja i rikthehet sërish televizionit Ora News si moderatore e një tjetër emisioni sportiv, Ora Skaner. Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja në rrjetet sociale ku në moderimin e emisionit sportiv do të ket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama