Rezultate te kerkimit per termin: +Ore

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.572Z

12 ore seks

Nga Express me 02 dhjetor 2010 ne ora 1109 Aktoret Robert Pattinson dhe Kristen Stewart kane bere seks per rreth 12 ore. Kjo ka bere qe Robert Pattinson te konsiderohet me epitetin makine e dashurise. Sipas nje lajmi te ri aktori britanik dhe kolegia e tij Kristen Stewart kane bere dashuricka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.919Z

Zgjedhjet ne paskuqan ore pas ore

7:00 Ne oren 7:00, ne 18 qendrat e votimit te komunes Paskuqan, ka nisur procesi i votimit, komform te gjitha procedurave, nderkohe qe edhe shperndarja e bazes materiale dhe trajnimi i komisionareve eshte bere sipas afateve te percaktuara me ligj. 10:00 Votimi vazhdon normalisht dhe pa probleme. I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.076Z

Rrini 8 ore ulur cfare duhet te beni ne nje ore per te zhdukur demet

Transmetuar me 27082016 - 0722 Duhet se paku nje ore aktivitet fizik ne dite si ecja me hap te shpejte ose me biciklete per te luftuar demet e shkaktuara nga 8 ore qendrimi ulur ne punebr br shte ky perfundimi i arritur nga nje stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.592Z

8 ore gjume arsyeja pse demton shendetin

Transmetuar me 18082014 - 1359 shte thene gjithmone qe te flesh tete ore gjume ne dite eshte e domosdoshme per shendetin Por tashme thuhet krejt e kunderta pasi tete ore gjume duket se e demtojne atebr br Shaen Youngstedt docent amerikan prane Arizona Stat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.539Z

Nderprerjet e energjise, 2 ore ne dite

Edhe pse 2008-a la pershtypjen se nuk ishte vit i krizes energjitike, te dhenat zyrtare zbulojne se energjia ka munguar mesatarisht 2 ore ne dite gjate gjithe vitit. Ne planin e masave per vitin 2008, qe eshte nje detyrim ligjor, Koorporata Elektroenergjitike Shqiptare ishte e detyruar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.645Z

Shtate ore gjumezvogelojne problemetne zemer

SHBA- Sipas nje studimi te kryer nga Universiteti i Varvikut njerezit te cilet flene te pakten shtate ore zvogelojne problemet kardiovaskulareStudimet e gjata kane treguar se ata te cilet bejne me pak gjume dyfishojne rrezikun e problemeve ne zemer. Njerezit qe flene nga 5 ore ose me pak se kaq ball

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.368Z

Gjirokastra 30 ore ne terr

GJIROKASTR - Moti i keq me reshje te dendura shiu ka fryre ujerat e Drinos i cili doli nga shtrati per te katerten here brenda vitit duke permbytur gjithcka ne lugine perfshire ketu edhe nenstacionin e vjeter elektrik. Per gati 30 ore qyteti i Gjirokastres ishte ne black-out. Gjate tri diteve te fun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama