Rezultate te kerkimit per termin: +Oret

Total: 7287
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.776Z

Shtohen oret e erresires

Shqiptaret tashme i kane zyrtarizuar vete oraret e nderprerjeve te energjise. Deklaratat nga drejtues te OSSH mungojne per oret e erresires, pavaresisht se ne shume fshatra energjia mungon per deri ne 16 ore. Me pak te furnizuarit jane banoret e zonave qe kane nivele te ulta te pageses se energjise.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.216Z

Genti preferon birren dhe oret e vona

Edhe pse familjar i rregullt duket, se ndonjehere Gentian Demaliaj nuk e privon veten nga lokalet e nates dhe oret e vona. E kemi fjalen per anetarin e dikurshem te grupit “Djemte e detit”, qe shume vite me pare u shfaqen ne skenen e festivalit me nje muzike dhe stil te guximshem per kohen. E pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.416Z

Shtohen oret e kufizimt,OSSH hesht

Shqiptaret po perballen me nderprerje te perditshme energjie.Kufizimet variojne nga 2, deri ne 16 ore ne dite.Me pak te furnizuarit jane komunat dhe fshatrat.Ajo cka bie ne sy eshte fakti qe zona elektorale e ministrit te Energjetikes nuk ka nderprerje energjie.Nderkohe, per oret pa energji, mungon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.649Z

Oret shtese protestat e PS tejkaluan buxhetin e policise

/ / Komisioni i Vleresimit te Fondeve ne Policine e Shtetit eshte duke llogaritur ditet e fundit oret shtese te punes se kryer nga efektivat e policise gjate aktiviteteve te pa planifikuara ne buxhetin e vitit 2010 sic ishin protestat disajavore te Partise Socialiste dhe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.097Z

Oret e fundit te fushates ne SHBA

var fbShare url httpvizionplusaloret-e-fundit-te-fushates-ne-shbasize smallp styletext-align justifyDy kandidatet per president te SHBA Hillary Clinton e Donald Trump jane perpjekur te bindin votuesit ne oret e fundit perpara nisjes se procesit zgjedhor te 8 nentorit Ata kane bere fushate intensive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.062Z

Filologjiku ne proteste smarrinpagat per oret shtese prej dy muajsh

TIRANE- Administrata e Fakultetit te Histori-Filologjise prane Universitetit te Tiranes ka vendosur qe diten e sotme dhe te neserme te bojkotojne punen.Duke qene se jane pikerisht oret e dites se shtune dhe te diele te llogaritura si ore shtese per te cilat tashme ata nuk marrin me pagesa ekstra kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.972Z

Pedagoget, page 100% per oret shtese

Pedagoget te cilet do te kryejne ore shtese, pervec atyre te planifikuara, do t'u paguhen ne masen 100 per qind. Ky ka qene vendimi me i fundit i rektoratit te Universitetit te Tiranes per "te mbajtur" pedagoget, te cilet deri tani kane punuar edhe ne privat. Nderkohe nje tjeter iniciative e marre n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama