Rezultate te kerkimit per termin: +Organet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.160Z

Trafik me organet e shqiptarëve

 Pas akuzave se Kosova në bashkëpunim me Shqipërinë kanë trafikuar organet e rreth 300 serbëve, duke i shitur ato deri në Amerikë, kanë lindur akuza të ndërsjella për Serbinë, e cila mund të paditet pasi ka dyshime për ekzistencën e një trafiku të organeve të kosovarëve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.968Z

PD relacion për tre organet e vettingut

Partia Demokratike ka paraqitur një relacion mbi strukturat administrative dhe klasifikimin e pagave për tre organet e rivlerësimit, Komisioni i Pavarur i Kulaifikimit, Kolegji i Apelit dhe Komisioneri Publik. Relacioni ka gjashtë pika, dhe thekson se cdo ndryshim në strukturat e organeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.153Z

Fratini Organet shteterore te ruajne sigurine e publikut

Reagon ministri i Jashtem italian Roma zyrtare reagoi dje ne kuader te tensionimit te situates politike ne Shqiperi. Permes nje deklarate per shtyp ministri i Jashtem italian Franko Fratini thekson se organet shteterore duhet te zhvillojne detyrimet e tyre per te garantuar nje proces zgjedhor te pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.614Z

Tragjedia e Arizones dhurohen organet e Christine

John Green, babai i Christine, më e vogla e gjashtë viktimave të tragjedisë së Tucson të Arizonës, ka vendosur të dhurojë organet e së bijës, e cila sapo kishte mbushur 9 vjeç. Organet do t’i shkojnë një mosha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.530Z

Burg perjete i preu organet gjenitale burrit

pGjykata e SHBA-ve e ka denuar me burgim te perjetshem 50-vjecaren e cila guxoi ti priste organet gjenitale bashkeshortitp pCatherine Kieu 50 vjec mund te kerkoje lirim me kusht vetem pas 7 vjetesh Gjate seances perfundimtare avokatet mbrojtes theksuar se 50-vjecarja vuante nga probleme mendore te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.132Z

Serbet trafik me organet e kosovareve

Nje trafik i ri organesh ka tronditur kesaj radhe opinionin. Akuzuesit nuk jane as Karla del Ponte e as perfaqsues te Beogradit, por nje e perditshme maqedonase e cila ka rrefyer fakte qe serbet permes Maqedonise dhe Bullgarise kane bere tregti me organet e kosovareve te vrare, te cilat me pas ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.243Z

Dhjete organet pa te cilat mund te jetohet

Transmetuar me 17072016 - 1604 Te gjitha organet e njeriut jane shume te rendesishme per funsikonimim normal te organizmit por ne raste kur eshte e nevojshme trupi mund tja dale edhe pa disa prej tyrebr br Ja dhjete organet pa te c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama