Rezultate te kerkimit per termin: +Organi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.073Z

Mrekulli! Organi gjenital i shpëtoi jetën!

Një kroat shpëtoi mrekullisht nga vdekja teksa u godit nga rrufeja dhe mjekët besojnë se organi gjenital i ka bërë goxha punë në këtë rast. Zoran Jurkovic, 41, nga fshati i vogël lindor kroat Petrovci, ishte duke dëgjuar kufje teksa filloi një stuhi e fortë. Shkarkesa elektrike i ka pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.733Z

Mucmata largohet nga organi i akuzes

Ish prokurori i Tiranës, Vexhi Muçmata largohet nga organi i akuzës për t’u përfshirë ne politike. Mucmata është përfolur prej kohesh si një nga kandidatet e Partise Socialiste per deputet ne qarkun e Kukesit dhe duket se tashme ka vendosur t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.470Z

Ndertohet ne laborator organi gjenital i femrave

0 shte ndertuar ne laborator organi i pare gjenital i femrave vaginaKy konsiderohet nje revolucion ne mj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.177Z

Xhihadistët: Organi i akuzës ka falsifikuar përgjimet

Edhe seanca e radhës ndaj xhihadistevë është shtyrë, duke e futur procesin në ngërç. Ndërsa pritej që të publikoheshin pergjimet e kryera ne xhamine e Unazes se Re ku prokuroria pretendon se Imami i saj Genci Balla predikonte nxitjen e urrejtjes dhe terrorizmin, të akuzuairt kërkuan akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.917Z

I ngec organi gjenital dy ditë brenda një tubi, si e shpjegoi ngjarjen

Transmetuar më 12.06.2014 - 11:24 Foto arkiv PUBLICITET “Rrëshqita dhe organi im gjenital ngeci në një tub”. Është kjo ajo që ka thënë Lian Tien, një burrë kinez i cili përfundoi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.480Z

E mallkojnë, burrit i zbret organi gjenital në gju

Organi gjenital i një burri në Kenia  është zhvendosur në mënyrë magjike në gjurin e tij pasi ai kreu marrëdhënie me një grua të martuar, sipas raportimeve në vend. Burri, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, tha se gjenitalet e tij ndryshuan pozicionin sa hap e mbyll sytë. Di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.376Z

Aventura e çuditshme për seks, një burri i pritet organi gjenital

Transmetuar më 17.10.2016 - 08:50 Një burrë i cili kishte pasur një aventurë të çuditshme seksuale, duke kryer marrëdhënie me një shishe plastike e pësoi keq. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama