Rezultate te kerkimit per termin: +Ortakve

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Ronaldinjo, letër tifozëve të Barçës

Fantazisti Barcelona po prgatit nj pritje t ngroht pr Ronaldinjon, q sot kthehet n “Kamp Nou” pr her t par pas largimit. Fantazisti brazilian ka drguar nj letr t hapur n ambientet e klubit “blaugrana”: “Ky mesazh u drejtohet t gjithve: ortakve, drejtuesve, tifozve, pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.957Z

Vision Construction, kontratë të ligjshme bashkëpunimi

Dhoma e Noteris s Tirans zbardhi dje ligjshmrin e kontrats s shoqris s bashkpunimit t shoqris “Vision Construction” sh.p.k. e prfaqsuar nga administratori Arian Tartari dhe ortak Dritan Avllaj. Kundrejt akuzave t PS-s, n baz t ksaj kontakte, e cila rezulton e noterizuar nga noterja Lil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.654Z

Hipoteka: Pengesë ligjore ndaj tentativave të Ramës për tjetërsimin e pronave

Zyra e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme ka hedhur poshtë akuzat ndaj saj se ka abuzuar Zyra e Regjistrimit t Pasurive t Paluajtshme ka hedhur posht akuzat ndaj saj se ka abuzuar dhe bllokuar pronn e nj familjeje pa t drejt. N nj njoftim zyrtar t Zyrs s Regjistrimit t Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.544Z

Bregu, Ramës: Së shpejti do të japësh llogari për aferat korruptive

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, u kundërpërgjigjet akuzave të reja të socialistëve ndaj familjes së saj. Sipas saj, akuzat e socialistëve janë gënjeshtra të turpshme Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, u kundrprgjigjet akuzave t reja t socialistve ndaj fami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Sulmi në Greqi, shoferi: Nuk ishin tifozë

Autobusi i linjs Athin-Sarand u sulmua me bomba “Molotov”. Policia fajsoi tifozt “Kam shptuar pr mrekulli t Zotit. Tre njerz m sulmuan teksa isha n udhtim e sipr, duke hedhur n drejtim t autobusit bomba artizanale, nga ato q bhen me shishe t mbushura me benzin. Jam shum i alarmuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.328Z

PNAC, "Dyqani" q po mbyllet!

Duke rrjedhur ngjarjet n nj pik ku nuk mund t kontrollohet m gjendja aktuale n Irak, ato rrethe dhe ata t cilt nxitn q t sulmohej, t`i hapej luft e t pushtohej Iraku, ngadal ngadal filluan q t mos duken m dhe po mundohen t bjn q t harrohet ekzistenca e tyre. Sipas lajmeve nj nga kto rrethe m t r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Opozita: Bregu manipuloi dokumentet për të shoqin

Prshkallzohen akuzat e PS-s. Reagon ministrja: Bashkshorti im nuk ka prfituar Precipitojn akuzat mes opozits dhe mazhorancs pr korrupsion, duke hapur nj rast edhe m skandaloz, at t manipulimit t dokumenteve zyrtare nga Qendra Kombtare e Regjistrimit. Dje paradite, deputetja socialiste, Olta Xhaka, a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama