Rezultate te kerkimit per termin: +Oshafi

Total: 216
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.483Z

Pogradec; Policia heton vdekjen e 56-vjeçares Oshafi

Një grua në moshën 56-vjeçare ka gjetur vdekjen, por shkaqet mbeten të mistershme, ndërsa ngjarje është duke u hetuar nga policia. Jetere Oshafi, lindur e banuese në Blacë të Pogradecit, u raportua nga i shoqi se në orën 09:00 të ditës së djeshme, ka humbur jetën në oborrin e shtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.655Z

Sherri për impotencën e dhëndrit,nis gjyqi për 5 të akuzuarit

TIRANE - Pesë të pandehur, anëtarë të dy familjeve dikur ish-krushq, tashmë në hasmëri, u ulën dje para togave të zeza të Gjykatës së Tiranës, ku do të gjykohen nën akuzat: "vrasje në rrethana të tjera të cilësuara në bashkëpunim" dhe "plagosje e lehtë me d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.992Z

Konflikti për divorcin, plagosen 4 veta në Tiranë

  Dy familje janë përleshur me njëra-tjetrën, pas ndarjes në gjykatë të fëmijëve të tyre TIRANË- Gjashtë pjesëtarë të dy familjeve janë përplasur me njëri-tjetrin, pas një divorci. Ngjarja që u mbyll me katër të plagosur dhe dy të arrestuar ka ndodhur dje, në lag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.340Z

Prokuroria çon për gjykim shkaktarët e konfliktit tek “Sadik Petrela”

Prokuroria çon për gjykim shkaktarët e konfliktit tek “Sadik Petrela” Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë ka përfunduar hetimet lidhur me ngjarjen e 2 shkurtit në rrugën “Sadik Petrela” në kryeqytet. Pas kësaj, burimet nga prokuroria thanë se dje dosja e kësaj çështjeje i ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.270Z

Divorci çon dy familjet nga krushqia në gjyq për vrasje

Dy familje banuese në Tiranë brenda një nate të vetme mbyllën epokën e krushqisë mes tyre, ndërsa tani katër persona nga njëra palë dhe gruaja e familjes tjetër, kanë përfunduar në gjyq me akuzën e vrasjes.  Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për përleshjen me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.548Z

Vrau në ditën e zgjedhjeve, arrestohet nga policia kufitare

17/07/2009  Rrëzohen pistat e eliminimit për shkak të bindjeve politike Policia kufitare e Bazës së Qafë Botës ka arrestuar 20-vjeçarin nga Berati, Nertil Oshafi i akuzuar për vrasjen e taksistit Dritan Neza ditën e zgjedhjeve në qytetin e Durrësit. Nertil Oshafi u arrestua n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.396Z

Tragjedia e Gërdecit, pranga 2ish-ushtarakëve ishin në arrati

TIRANE - Dy ish ushtarakë të dënuar për tragjedinë e Gërdecit janë arrestuar sot nga Sektori i Krimeve të Rënda e Drejtorisë së Policisë e Tiranës.Të arrestuarit Jorgo Mino dhe Gëzim Oshafi,  të dënuar me një 3 burg në mungesë për tragjedinë e 15 marsit 2008 ku mbetën të vra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama