Rezultate te kerkimit per termin: +PBasha

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.821Z

Basha nderron partnerin e PD-se ne Kosove Preferon Thacin

pLideri i posazgjedhur i Partise Demokratike te Shqiperise Lulzim Basha i ka i ka derguar te premten nje leter liderit te Partise Demokratike te Kosoves Hashim Thaci nga i cili ka kerkuar thellimin e bashkepunimit nderpartiak me qellim forcimin te demokracise dhe prosperitetit te dyanshemp pBasha i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.675Z

Basha ne Berlin i flet Presidentit te KE-se per Korcen

pKreu i Partise Demokrati Lulzim Basha ka shfrytezuar nje takim me Presidentin e Keshillit te Bashkimit Europian Herman van Rompuy mbajtur ne Berlin per te shprehur shqetesim lidhur me situaten politike ne Shqiperi p pBasha ndodhej ne Gjermani ne nje takim ku Van Rompuy paraqiti raportin e pervitsh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama