Rezultate te kerkimit per termin: +PParlamentit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.259Z

Bojkoti, rruga e Edi Ramës drejt privatizimit të PS-së

S’ka mundësi të tjera për Edvinin që t’i shpëtojë linçimit të opinionit publik, përveç destabilizimit të politikës, shpalljes së bojkotimit të parlamentit, derisa të marrë një mandat katërvjeçar antistatutor dhe të përjashtojë grupin e kundërshtar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama