Rezultate te kerkimit per termin: +PRama

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.964Z

Zbardhet biseda sekrete Rama-Fullani

pEmisioni Fiks Fare ka zbardhur nje pjese te bisedes konfidenciale mes Kryeministrit Edi Rama dhe Guvernatorit te Bankes se Shqiperise Ardian Fullanip pBiseda eshte bere gjate konferences me teme Forcimi i lidhjeve ne Europen Juglindore piketat e politikave dhe perspektiva e biznesitp pMe poshte e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.971Z

France Rama pritet nga ministri i Jashtem Fabius

pp pKryeministri i ardhshem i Shqiperise njeheresh dhe kryetari i Partise Socialiste Edi Rama po zhvillon nje vizite ne Francep pRama gjate qendrimit atje mesohet se eshte takuar me ministrin e Jashtem te Frances Laurent Fabiusp pKreu i PS-se ne nje foto nga takimi te postuar ne Facebook e cileso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.530Z

Rama Lufte shushunjave qe pine gjakun e familjeve shqiptare VIDEO

pNe fjalen e mbajtur gjate takimit te biznesit Dialog pergjegjesi partneritet Kryeministri Edi Rama eshte zotuar per te nxjerr vendin nga kriza ku ndodhetp pRama deklaroi se hapi i pare qe do te ndermerret eshte shlyerja e borxheve te shtetit Kryeministri tha se do te luftohen shushunjat qe pine gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.488Z

A do te mundet ta ndryshoje Rama vendin me varferi te skajshme

pMundet Edi Rama ta ndryshoje vendin e pashprese duke u bere ylli i kesaj emergjence Me kete pyetje e nis nje analize te gjate revista prestigjioze amerikane Foreign Policy per situaten ne Shqiperi dhe qeverisjen e re te kryeministrit Ramap pNje lajm i mire nga nje cep i botes Te dielen e shkuar Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.829Z

Rama hap zyren e tij ne Vlore 3 te rinj do ta menaxhojne

pp pKryeministri i zgjedhur Edi Rama ka hapur sot zyren e deputetit ne qytetin e Vlores Lajmin Rama e ka bere te ditur ne rrjetin e tij social Facebook Ai eshte shprehur se ka mbetur i impresionuar nga tre te rinjte te cilet jane shpallur fitues per menaxhimin e zyresp pSapo u cel zyra e deputetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.844Z

Bylykbashi Rama-Meta faktor kryesor korrupsioni

pp pDeputeti i Partise Demokratike Oerd Bylykbashi ka akuzuar Kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Kuvendit Ilir Meta si pergjegjesit e vetem per rritjen e korrupsionit ne Shqiperip pNisur nga raporti mbi korrupsionin te Transparency International deputeti i PD-se nuk la pa permendur votimet ne Korc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.849Z

Bashkimi kombetar jo nepermjet rrugeve te vjetra Ja si do te punoj me qeverine e Kosoves

e Shtune 26 Janar 20131153 am pDuke iu referuar toneve nacionaliste te kryeministrit kreu i PS-se Edi Rama tha se bashkimi i shqiptareve nuk mund te konceptohet permes mjeteve dhe rrugeve te se shkuares Sipas tij sot jetojme ne nje bote te re dhe do te humbnim miqte tane me te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama